Всі житлові будинки, що будуються в Україні, матимуть бомбосховища

Всі житлові будинки, що будуються в Україні, матимуть бомбосховища
Фото: depositphotos

19 червня Верховна Рада прийняла за основу відповідний законопроект №7398. Про це у своєму Telegram написав заступник голови парламентського комітету з фінансів, податкової та митної політики Ярослав Желєзняк.

Адаптуйте бізнес-стратегію до сучасних викликів разом з управлінцями «Біосфера», Ajax, Bolt, Prom.ua, Uklon та ще понад 60 топових компаній
13 грудня на GET Business Festival отримайте перевірені стратегії залучення інвестицій для бізнесу, просування продукту онлайн та цифровізації бізнесу.
Забронювати участь

Раніше голова підкомітету з питань Регламенту ВР Павло Фролов писав у своєму Telegram, що законом пропонується будувати будинки з бомбосховищами з метою захисту населення від вибухів, вибухових хвиль, ураження небезпечними хімічними, радіоактивними та біологічно небезпечними речовинами.

"Законопроектом № 7398, прийнятим за основу, запропонували побудувати мережу надійних укриттів, які захищатимуть людей від повітряних або хімічних атак, зокрема, включатимуть до складу містобудівної документації на регіональному та місцевому рівнях та відповідно до проектної документації на будівництво об'єктів із середніми (СС2) та значними (СС3) наслідками - розділ інженерно-технічних заходів цивільного захисту, а за недотримання цих вимог - відмовляти у видачі сертифіката про прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об'єкта", - пише Фролов. 

Нагадаємо, що ціни на новобудови у Києві повернулися до довоєнного рівня.