Всі житлові будинки, що будуються в Україні, матимуть бомбосховища

Всі житлові будинки, що будуються в Україні, матимуть бомбосховища
Фото: depositphotos

19 червня Верховна Рада прийняла за основу відповідний законопроект №7398. Про це у своєму Telegram написав заступник голови парламентського комітету з фінансів, податкової та митної політики Ярослав Желєзняк.

Ми продовжуємо воювати з окупантом на інформаційному фронті, надаючи виключно перевірену інформацію та аналітику.
Війна позбавила нас можливості заробляти, просимо Вашої підтримки.
Підтримати delo.ua

Раніше голова підкомітету з питань Регламенту ВР Павло Фролов писав у своєму Telegram, що законом пропонується будувати будинки з бомбосховищами з метою захисту населення від вибухів, вибухових хвиль, ураження небезпечними хімічними, радіоактивними та біологічно небезпечними речовинами.

"Законопроектом № 7398, прийнятим за основу, запропонували побудувати мережу надійних укриттів, які захищатимуть людей від повітряних або хімічних атак, зокрема, включатимуть до складу містобудівної документації на регіональному та місцевому рівнях та відповідно до проектної документації на будівництво об'єктів із середніми (СС2) та значними (СС3) наслідками - розділ інженерно-технічних заходів цивільного захисту, а за недотримання цих вимог - відмовляти у видачі сертифіката про прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об'єкта", - пише Фролов. 

Нагадаємо, що ціни на новобудови у Києві повернулися до довоєнного рівня.