Вперше з 24 лютого в Україну з Польщі в'їхало більше людей, ніж виїхало

Вперше з 24 лютого в Україну з Польщі в'їхало більше людей, ніж виїхало
Українці почали активно повертатися додому. Фото: ua.depositphotos.com

За даними прикордонної служби Польщі, в суботу, 16 квітня, в Україну в'їхало 22 000 людей, тоді як 19 200 виїхали. Це вперше з дня повномасштабного вторгнення Росії в Україну, коли повернулося більше людей, ніж виїхало. 

Побудуйте ефективну HR-стратегію вашого бізнесу HR Wisdom Summit від Delo.ua та Ekonomika+
17 липня HR-лідери OLX Робота, Shell, ArcelorMittal та ще понад 30 великих компаній поділяться найкращими практиками адаптації ветеранів у робоче середовище, підтримання ментального здоров’я команди, наймання в умовах кадрового голоду та використання інновацій в HR
Забронювати участь

Про це повідомляє видання BBC.

Відомо, що деякі повертаються, щоб побачити сім’ю, можливо, лише на кілька днів. Інші їдуть додому і кажуть прикордонникам, що залишаться, незважаючи на попередження таких чиновників, як мер Києва Віталій Кличко, який заявив, що поки що небезпечно повертатися до столиці.

Зазначимо, за даними Організації Об’єднаних Націй, мільйони людей виїхали з України з початку повномасштабної війни, але більше 650 000 вже повернулися через польський кордон.

Раніше соціологічна група "Рейтинг" опублікувала результати опитування, за якими українці активно починають повертатися на свої довоєнні робочі місця. Так серед тих, хто мав роботу до 24 лютого, продовжують працювати 58%.

Фото: ua.depositphotos.com