Залишайся вдома: для білорусів створили сайт, який закликає не йти на війну з Україною

Залишайся вдома: для білорусів створили сайт, який закликає не йти на війну з Україною

Українські волонтери зібрали фото- та відеофакти тероризму російських військ, статистику жертв війни та створили для білоруського народу сайт https://zastansyadoma.com/.

Ми продовжуємо воювати з окупантом на інформаційному фронті, надаючи виключно перевірену інформацію та аналітику.
Війна позбавила нас можливості заробляти, просимо Вашої підтримки.
Підтримати delo.ua

Як повідомляє Postmen, сайт створений для інформування жителів Білорусі про катастрофічні наслідки війни з Україною.

“Два роки тому Україна стала домівкою понад 5 тисяч білорусів, які знайшли у собі сили виступити проти диктатури та брехні. Сьогодні білоруська влада направляє свою армію вбивати тих, хто підтримав вас у складний час”, — йдеться у повідомленні.

Сайт інформує про наслідки війни з Україною для росіян у всьому світі, що й неминуче чекає на білорусів за співучасть у вторгненні.

Зокрема, там розміщено інформацію про втрати мирного населення України та армії РФ, кількість особового складу якої досягла понад 9 тисяч осіб.

Окрім цього, опубліковані відеорозмови з полоненими окупантами та фото з акцій всесвітньої підтримки України.

Веб-сайт також містить звернення до матерів, дружин, дочок Білорусі, її солдатів та активістів: "Збережіть сім'ю, це не ваша війна, а замовлення на знищення українського народу, виходьте на вулиці, поки що не пізно".

Нагадаємо, самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко підтвердив, що з території Білорусі ведуться ракетні удари по Україні.

Раніше глава Державної прикордонної служби Сергій Дейнеко написав своєму колезі з Білорусі офіційний лист, у якому наголосив, що Білорусь веде війну проти України разом із Росією.

Президент України Володимир Зеленський записав відеозвернення до громадян Білорусі та розповів, як Росія напала на Україну, у тому числі з території РБ. Тепер із цієї країни запускають ракети по Україні.