- Категорія
- Агро
- Дата публікації
- Змінити мову
- Читать на русском
Аграрії зможуть отримати обладнання для створення карт врожайності: як взяти участь у програмі
Агровиробники, які мають в обробітку від 200 до 1000 га, можуть безкоштовно отримати один з 300 комплектів обладнання FieldView YieldKit та доступ до платформи цифрового землеробства Climate FieldView від компанії Bayer протягом 2 років за програмою Digital4UA.
Про це повідомляє Мінагрополітики.
Які можливості платформи Climate FieldView
Згідно з повідомленням Мінагро, платформа цифрового землеробства Climate FieldView дозволяє більш ефективно управляти господарством протягом усього сезону від посіву до збору врожаю та допомагає створювати карти врожайності.
Більше інформації - на сайті платформи.
Підписуйтесь на Telegram-канал delo.uaОдин заявник може отримати безкоштовно один комплект обладнання FieldView YieldKit, дворічний доступ до платформи цифрового землеробства Climate FieldView та технологічний супровід для встановлення та управління обладнанням.
Як взяти участь в Digital4UA
Повідомляється, що заявки на участь в програмі Digital4UA приймаються через Державний аграрний реєстр (ДАР) з 19 вересня 2024 року та триватимуть до 30 січня 2025 року або вичерпання комплектів обладнання виділених для реалізації проекту.
Ініціатива розрахована на мікро-, малі та середні підприємства в Україні (ММСП), які займаються вирощуванням зернових та олійних культур.
Зацікавленим агровиробникам необхідно подати заявку в ДАР на участь у програмі "Отримання комплекту обладнання FieldView YieldKit та доступу до платформи цифрового землеробства Climate FieldView від Bayer".
Хто може подати заявку на програму
Заявку за цим конкурсом можуть подати агровиробники, які:
- зареєстровані як юридичні особи, або фізичні особи – підприємці, в тому числі сімейні фермерські господарства;
- мають загальну площу земельних ділянок у власності та/або в оренді від 200 до 1000 га;
- станом на дату подання заявки фактично не перебувають та не провадять свою господарську діяльність на тимчасово окупованій території України (Автономна Республіка Крим та м. Севастополь) або на територіях, які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні), або на територіях, на яких ведуться бойові дії відповідно до списку, затвердженого Мінреінтеграції;
- знаходяться мінімум 100 км від лінії бойового зіткнення, або мінімум 50 км від кордонів з Росією та Білоруссю, або 10 км від кордонів з Придністров’ям;
- мають у власності або на праві користування сільськогосподарську техніку (зернозбиральний комбайн та/сівалка);
- не брали участь у програмі Discover FieldView від компанії Bayer у 2022-2024 роках;
- не проводять господарську діяльність на тимчасово окупованій території України, території Російської Федерації та Республіки Білорусь;
- не перебувають в стадії ліквідації, реорганізації, банкрутства, не внесені до санкційних списків згідно з чинним законодавством, та не мають рішення суду, яке набрало законної сили, про притягнення до кримінальної відповідальності за корупційне правопорушення.
Як будуть прийматися рішення за заявками
В Мінагро розповіли, що спершу відбудуться розгляд заявки і перевірка на відповідність критеріям, встановленим для подання заявки.
Далі заявник повинен надати листи встановленої форми та необхідні підтверджуючі документи.
Також повинен відбутися щонайменше один візит співробітника компанії Bayer до заявника з метою перевірки сумісності сільськогосподарської техніки заявника та можливості встановлення FieldView YieldKit.
Фінальна комплектація залежатиме від наявної у заявника сільськогосподарської техніки та її сумісності із обладнанням.
У разі позитивного рішення за заявкою, заявник зобов’язаний підписати договір з Благодійним фондом "Твоя Опора" про отримання благодійної допомоги (комплекту обладнання та дворічного доступу до платформи цифрового землеробства). Передача допомоги оформлюватиметься шляхом підписання відповідних Актів приймання-передачі.
Обладнання встановлюватиметься співробітником компанії Bayer.
Фото: ua.depositphotos.com