За 10 місяців українці сплатили майже 400 млн гривень штрафів через порушення ПДР

За 10 місяців українці сплатили майже 400 млн гривень штрафів через порушення ПДР
Камери зареєстрували понад 2 мільйони порушень ПДР. Ілюстрація: Рixabay

Протягом десяти місяців 2023 року комплекси автоматичної фіксації зареєстрували 2 164 101 мільйони порушень правил дорожнього руху. 

Адаптуйте бізнес-стратегію до сучасних викликів разом з управлінцями «Біосфера», Ajax, Bolt, Prom.ua, Uklon та ще понад 60 топових компаній
13 грудня на GET Business Festival отримайте перевірені стратегії залучення інвестицій для бізнесу, просування продукту онлайн та цифровізації бізнесу.
Забронювати участь

Про це повідомив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції України Олексій Білошицький.

Він зазначив, що за цей період було сплачено штрафи за 1 942 825 постановами на суму 399 807 873 гривень. В середньому щодня громадяни України сплачували за порушення на понад 1,332 мільйона гривень.

Нагадаємо, в "Дії" запустили нову послугу, за допомогою якої українці можуть сплатити штраф за адмінпорушення.

Також сплатити штраф можна через мобільний застосунок "Штрафи ПДР" особливо стане в нагоді тим водіям, автомобілі яких є не зареєстрованими, оскільки після винесення постанови поштове відправлення прийде безпосередньо власнику авто. 

Білошицький нагадує, що  якщо оплата здійснена протягом 10 днів із моменту отримання постанови то можна сплатити лише 50 % від розміру штрафу.

Додамо, за неповний 2022 рік (з травня) камери автофіксації виявили понад 2 085 203 порушень ПДР. Водіям нарахували понад 382 млн грн штрафів.