Інженери, військові фахівці, STEM випускники: які спеціалісти будуть найбільш затребуваними в Україні

Інженери, військові фахівці, STEM випускники: які спеціалісти будуть найбільш затребуваними в Україні
Які спеціалісти будуть найбільш затребуваними в Україні. Ілюстрація: ua.depositphotos.com

Протягом наступних 10 років в Україні найбільш затребуваними працівниками будуть інженери та технічні фахівці, які зосереджені на відновленні оборонно-промислового комплексу (ОПК) та розвитку вітчизняних військових технологій.

Адаптуйте бізнес-стратегію до сучасних викликів разом з управлінцями «Біосфера», Ajax, Bolt, Prom.ua, Uklon та ще понад 60 топових компаній
13 грудня на GET Business Festival отримайте перевірені стратегії залучення інвестицій для бізнесу, просування продукту онлайн та цифровізації бізнесу.
Забронювати участь

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" посилаючись на заступницю міністра економіки України Тетяну Бережну.

За її словами, в Мінекономіки вже визначили, які спеціальності будуть та професійні навички будуть найбільш затребуваними в Україні протягом наступних 10 років.

Згідно з висновками, найбільш затребуваними в цьому періоді будуть інженери та технічні спеціалісти.

"Ми доходимо до висновку, що найбільш затребуваними будуть інженери та технічні спеціалісти для відновлення оборонно-промислового комплексу та розвитку вітчизняних військових технологій. Нам потрібні будуть військові фахівці всіх спеціальностей", - сказала Бережна. 

Також відзначено, що потрібні будуть військові фахівці різних спеціальностей. Особливу увагу приділять і випускникам STEM-освіти (наука, технологія, інженерія, математика).

Крім того, Тетяна Бережна додала, що буде підвищена необхідність в медичному персоналі (включаючи реабілітологів та психологів), фахівцях з енергетичної та будівельної галузі, такі як архітектори, проєктувальники та інженери.

Нагадаємо, протягом наступного року в Україні реформують сотню закладів професійної освіти та їх на базі створять навчально-практичні центри. Ці майстерні отримають сучасне обладнання та інфраструктуру, що сприятиме покращенню підготовки студентів у найбільш популярних професіях, які мають великий попит для відновлення країни.

Джерело фото: ua.depositphotos.com