Компанія Baykar планує закінчити будівництво свого заводу в Україні за два роки

Компанія Baykar планує закінчити будівництво свого заводу в Україні за два роки

Турецька оборонна компанія Baykar, яка стала дуже відомою завдяки успіху своїх безпілотників на полі бою, планує завершити будівництво свого заводу в Україні за два роки.

Ми продовжуємо воювати з окупантом на інформаційному фронті, надаючи виключно перевірену інформацію та аналітику.
Війна позбавила нас можливості заробляти, просимо Вашої підтримки.
Підтримати delo.ua

Про це повідомляє Reuters.

Як заявив генеральний директор Baykar Халук Байрактар, плани з будівництва заводу в Украні просуваються, незважаючи на перешкоди, створені вторгненням Росії. 

"Наш план реалізується. Зараз у нас є архітектурний проект. Фаза детального проектування закінчена. І ми будемо рухатися власне до будівництва... Протягом двох років ми хотіли б це закінчити", - сказав Халук Байрактар.

За його словами, компанія  Baykar наразі розробляє швидкий безпілотник винищувач Kizilelma, перший політ якого очікується в найближчі місяці.

Халук Байрактар також додав, що випробування безпілотника TB3, що є версією TB2, адаптованою до короткої злітно-посадкової смуги, будуть завершені до кінця 2023 року.

"Наші виробничі потужності з TB2 становлять 20 одиниць на місяць. На 2023 рік наша ціль – робити мінімум 30 одиниць на місяць", - підкреслив - Халук Байрактар.

Нагадаємо, у рамках угоди між Туреччиною та Україною, підписаної безпосередньо перед вторгненням Росії 24 лютого, Baykar погодився побудувати свій виробничий завод в Україні.

Baykar планує запустити в Україні виробництво нових безпілотних винищувачів — Bayraktar Akıncı і Bayraktar Kizilelma.

Раніше Baykar Makina розказала як виглядатиме завод з виробництва безпілотників Bayraktar, котрий компанія планує побудувати в Україні.