Образование и карьера 11 февраля 2020 в 18:29

В Україні стартував продаж квитків на інтернет-конференцію iForum2020

Учасники заходу зможуть набратися досвіду за сімома тематичними напрямами, а також відвідати "Місто майбутнього" — територію зі зразками новітніх розробок українських компаній

iForum 2018. Фото: ua.news iForum 2018. Фото: ua.news
iForum 2018. Фото: ua.news

ІТ-спільнота готується до центрального івенту року — найбільшої інтернет-конференції iForum. 12 лютого стартував попередній продаж квитків та формування програми. В Україні захід знають та люблять вже 12 років. Цьогоріч iForum пройде 20 травня у Міжнародному виставковому центрі.

iForum2020 продовжить тему майбутнього, яка була лейтмотивом торішньої конференції. На учасників очікують сім тематичних напрямів:

Подпишитесь на канал DELO.UA

- Центральний Main Stage — з кейсами про бізнес, світові тренди розвитку інтернету мобільних технологій, доповненої реальності, штучного інтелекту, підприємництва та автоматизації.

- Рекламний — з експертами, що розкажуть про сучасні тренди стратегії просунення з конкретикою ринкового досвіду digital-маркетингу.

- Майбутнє — з футурологічною експертизою глобальних змін у суспільстві, що спричинені експотенційним розвитком та проникненням високих технологій у всі сфери життя.

- Стартапи — з дієвими порадами для підприємців, як знайти інвестиції, вийти на іноземний ринок, залучити експертів, використати механізми підтримки стартапу, які існують.

- Digital Fun — з гуру індустрії цифрових розваг, про те, що несерйозні ігри — це серйозний бізнес, і розважати людей можна з користю для суспільного і економічного розвитку.

- Автоматизуй це — з аналізом найвідоміших українських та світових рішень автоматизації бізнес-процесів та експертизою, що, як і коли у них слід автоматизувати.

- Інтернет-технології — з оглядом світових тенденцій у сфері розробки програмного забезпечення та акцентом на використанні технологій штучного інтелекту, машинного навчання, мікросервісів та побудови високонавантажених систем.

Окремо на форумі побудують Місто майбутнього — територію зі зразками та прототипами новітніх розробок українських компаній, які можна випробувати у дії.

Більше інформації про захід можна отримати на сайті iForum2020 та за телефоном 044 201 01 03.

Нагадаємо, Форум інтернет-діячів (iForum) — найбільша офлайн-конференція України та Східної Європи. Форум є суспільним явищем, створеним учасниками ринку високих технологій та присвячений розвитку нових можливостей, пошуку ідей та їх втілення, а також аналізу світових новітніх трендів. Минулого року iForum відвідало 13 286 людей.

Загрузка...
Новое видео
Как энергоэффективность повышает безопасность труда и лояльность персонала — Антон Ковалишин
Загрузка...