Британська розвідка пояснила, чому РФ та Україна збільшили кількість ударів по об'єктам глибоко в тилу

Чергова "бавовна" у Криму
Чергова "бавовна" у Криму. Фото: телеграм-канал "Кримський вітер"

Протягом останніх чотирьох днів і Росія, і Україна зазнали надзвичайно інтенсивних ударів глибоко в тилу. Окупанти занепокоєні атаками українських воїнів та диверсантів у Криму та на території РФ.

Адаптуйте бізнес-стратегію до сучасних викликів разом з управлінцями «Біосфера», Ajax, Bolt, Prom.ua, Uklon та ще понад 60 топових компаній
13 грудня на GET Business Festival отримайте перевірені стратегії залучення інвестицій для бізнесу, просування продукту онлайн та цифровізації бізнесу.
Забронювати участь

Про це повідомляє розвідка Великої Британії.

Зазначається, що з'явилися повідомлення про вибухи на російських логістичних об'єктах, авіабазах і командних пунктах в Криму, Краснодарському краї та та Підмосков'ї.

Як зауважують у розвідці Британії, Чорноморський флот Росії, швидше за все, знову зазнав серйозної атаки.

Однак вибухи на авіабазі Чкаловський під Москвою, ймовірно, викликали неабияке занепокоєння у російського керівництва, адже тут розміщуються спеціальні військові літаки та VIP-транспорт для чиновників.

За даними британської розвідки, повідомлення про пошкодження літака спеціального призначення COOT (Іл-20) заслуговує на особливу увагу.

"Ці цінні літаки виконують місії, які включають збір електронної розвідувальної інформації", - пояснюють в розвідці Британії.

Там додають, що за останній тиждень Росія також неодноразово завдавала дальніх ударів по об'єктах на території України.

"Така незвичайна інтенсивність ударів, ймовірно, частково є реакцією на інциденти в Росії та Криму. Оскільки ситуація на фронті відносно статична, кожна сторона шукає переваги, завдаючи ударів у стратегічну глибину свого супротивника", – підкреслили у розвідці Британії.

Нагадаємо, у середу, 20 вересня, у  тимчасово окупованому Криму пролунали вибухи біля військових аеродромів "Бельбек" та "Кача".  Також на аеродромі Чкаловський  18 вересня 2023 року було суттєво пошкоджено два літаки та один гелікоптер.