Найбільший відсоток загиблих окупантів серед колишніх ув’язнених, - розвідка

Найбільший відсоток загиблих окупантів серед колишніх ув’язнених, - розвідка

Більшість складу російської приватних військових компаній складають найманці з числа колишніх ув’язнених, на них також припадає найбільший відсоток загиблих.

Ми продовжуємо воювати з окупантом на інформаційному фронті, надаючи виключно перевірену інформацію та аналітику.
Війна позбавила нас можливості заробляти, просимо Вашої підтримки.
Підтримати delo.ua

Про це повідомляє Головне управляння розвідки Міністерства оборони України.

Зазначається, що до бойових дій на території України залучено понад 8000 найманців ПВК "Вагнера" ("Ліга"). Більшість підрозділів наразі перебувають безпосередньо в районах вздовж лінії бойового зіткнення.

"Переважну частину особового складу штурмових загонів вказаної ПВК складають найманці, завербовані з числа ув’язнених. Їхня задача – підтримка меншої за чисельністю групи досвідчених "контрактників". При цьому, найбільші втрати особового складу складають саме колишні ув’язнені", - зазначають у розвідці.

У відомстві підкреслили, що "Вагнер" терміново проводить підготовку кількасот додаткових найманців з числа ув’язнених для відправки у зону бойових дій, щоб не опинитись під загрозою "кадрового голоду".

Нагадаємо, раніше Служба безпеки України перехопила телефону розмову російського військового, у якій він пояснює, як працюють російські "заградзагони". Окупант розповідає своїй дружині, що ув’язнених розстрілюють мобілізовані новачки, а тих – регулярні війська російської армії.

Зазначимо, власник ПВК "Вагнер" ​​Євген Пригожин активно вербує  російських ув'язнених та пропонує воювати  в Україні. За участь у війні засудженим обіцяють або пом'якшення вироку, або грошову компенсацію.