У Києві виставлять на аукціон Науково-дослідний інститут "Буран"

У Києві виставлять на аукціон Науково-дослідний інститут "Буран"
У Києві виставлять на аукціон Науково-дослідний інститут "Буран". Фото: Рrozorro

23 липня відбудеться онлайн-аукціон з приватизації єдиного майнового комплексу державного підприємства Науково-дослідного інституту "Буран".

Побудуйте ефективну HR-стратегію вашого бізнесу HR Wisdom Summit від Delo.ua та Ekonomika+
17 липня HR-лідери OLX Робота, Shell, ArcelorMittal та ще понад 30 великих компаній поділяться найкращими практиками адаптації ветеранів у робоче середовище, підтримання ментального здоров’я команди, наймання в умовах кадрового голоду та використання інновацій в HR
Забронювати участь

Про це повідомляє Регіональне відділення Фонду державного майна України по місту Києву.

Стартова ціна об'єкта приватизації становить 413 000 грн.

Об'єкт нерухомості розташований на перехресті вулиць Німецької та Предславинської в Печерському районі столиці. Комплекс включає основні та підсобні приміщення на 4-му та 6-му поверхах нежитлової будівлі.

Згідно з повідомленням, основний вид діяльності інституту – дослідження та експериментальні розробки у сфері природничих і технічних наук.

Станом на 31 березня 2024 року в інституті працювало 16 осіб. Загальна площа будівель та споруд складає 1868,0 кв. м, а земельні ділянки не оформлені. Для участі в аукціоні необхідно зареєструватися до 22 липня.

Згідно з умовами продажу, новий власник повинен погасити борги із заробітної плати та перед бюджетом протягом 6 місяців і зберегти робочі місця для працівників підприємства протягом 6 місяців із дня переходу права власності.

Фонд держмайна зафіксував рекордну кількість учасників на аукціонах з приватизації

В історії Фонду держмайна України зафіксовано найвищий показник активності на онлайн-аукціонах з приватизації. За перші п'ять місяців цього року середня кількість учасників на таких аукціонах склала 5,34, що є рекордом для Фонду.

Для порівняння, у вересні-грудні 2022 року середня кількість учасників становила 3,54, а у 2023 році – 4,8. 

З січня по травень поточного року в аукціонах Фонду взяли участь 999 учасників.

Окрім цього, ФДМУ планує влітку 2024 року провести перші аукціони зі здачі в оренду сільськогосподарських земель, що перебувають під його управлінням.