Співвласник Varus та Eva пояснив, навіщо обʼєднує активи у корпорацію

Співвласник Varus та Eva пояснив, навіщо обʼєднує активи у корпорацію
Руслан Шостак. Фото: Facebook-сторінка бізнесмена

Компанії співвласника мереж супермаркетів Varus та Eva та Руслана Шостака об'єднуються в єдину корпорацію "Тервін" задля спрощення керування та ведення операційної діяльності. Про це бізнесмен повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Адаптуйте бізнес-стратегію до сучасних викликів разом з управлінцями «Біосфера», Ajax, Bolt, Prom.ua, Uklon та ще понад 60 топових компаній
13 грудня на GET Business Festival отримайте перевірені стратегії залучення інвестицій для бізнесу, просування продукту онлайн та цифровізації бізнесу.
Забронювати участь

За словами Шостака, створення корпорації є "логічною та плановою процедурою". Він зазначив, що для нього важливо впроваджувати єдині стандарти корпоративного управління у кожен із активів.

"Фінансовий аудит мають проводити найбільші світові компанії. Так, наприклад, аудит Eva та Varus проводить КPMG. З цього року аудит благодійного фонду буде проводити Baker Tilly. Прозорість економічної діяльності для нас – пріоритет", – зазначив підприємець.

Він також наголосив на важливості єдиних стандартів у сфері підбору, навчання та адаптації персоналу, соціальних проєктів. Головним завданням, як додав Шостак, є підвищити ефективність кожного бізнесу та "залишатися економічною опорою для держави".

Нагадаємо, що 26 жовтня Антимонопольний комітет надав дозвіл на створення корпорації "Тервін" з 16 ТОВ ("Омега", "Руш", "Тервін Груп", "Тіксід", "Таврія Хаб", "Миттєва", "Формсайт", "Дігамма", "Мілтон-Груп", "Салтора Плюс", "Фірма "Аріант", "Нове Будівництво 2017", "Альтаір Д", "Апекс Н", "Аспект Д", "Латтеро"), а також благодійного фонду Шостака.

Окрім мережі магазинів косметики, парфумерії та товарів для догляду за тілом Eva (ТОВ "Руш"), Шостак разом з бізнес-партнером Валерієм Кіптиком мають мережу продуктових супермаркетів Varus (ТОВ "Омега").

Товарообіг обидвох мереж у 2022 році, за даними видання Forbes.ua, склав 1,3 мільярда доларів (при довоєнному показнику біля 2 мільярдів доларів). Наразі у компаніях працює понад 27 тисяч співробітників.

При цьому за півтора роки повномасштабної війни Varus втратив 15% мережі (хоча відкрилося щонайменше 8 магазинів), а EVA – майже 10% (відкрилося 37 нових магазинів).

Загалом у бізнесах, що об’єднані в корпорацію "Тервін" працює 30 тисяч людей. Сумарні активи корпорації оцінюються в 1,6 мільярда доларів, сукупна виручка за 2023 рік складає 1,7 мільярда доларів.