У Харкові з'являться зупинки-бомбосховища

У Харкові з'являться зупинки-бомбосховища

Мера Харкова Ігор Терехов 25 липня заявив, що протягом 2-3 тижнів у місті розпочнуть монтування залізобетонних зупинок громадського транспорту, які слугуватимуть укриттям. Про це міський голова повідомив в Telegram.

Адаптуйте бізнес-стратегію до сучасних викликів разом з управлінцями «Біосфера», Ajax, Bolt, Prom.ua, Uklon та ще понад 60 топових компаній
13 грудня на GET Business Festival отримайте перевірені стратегії залучення інвестицій для бізнесу, просування продукту онлайн та цифровізації бізнесу.
Забронювати участь

Місцева влада вже визначила перші 25 місць, де будуть встановлені такі зупинки в першу чергу, а саме на найбільш завантажених маршрутах громадського транспорту.

У разі загрози артилерійського обстрілу люди зможуть там сховатися та перечекати повітряну тривогу.

"Такі укриття є в Ізраїлі, наприклад. І вони показують себе ефективними щодо захисту від снарядів і розльоту осколків. Впевнений, що за допомогою таких сховищ нам удасться зберегти не одне життя городян", — додав мер.

Раніше Терехов закликав місцевих жителів відмовитися від поїздок у транспорті у зв'язку з частими обстрілами російськими військовими зупинок громадського транспорту в місті.

Харків майже щодня піддається атакам зі сторони окупантів; місто вважають прифронтовом. Так, вранці, 23 липня, армія Російської Федерації завдала удару з реактивних систем залпового вогню по Основянському району Харкова. Пошкоджено житловий будинок та офісні приміщення, одна людина постраждала. Окупанти стріляли з реактивних систем залпового вогню.