Українці розповіли про ставлення до необхідності вчити англійську мову: чверть опитаних не бачать у цьому потреби

Фото: ua.depositphotos.com
Фото: ua.depositphotos.com

Українців запитали, чи планують вони удосконалювати свою англійську після закріплення за нею статусу мови міжнародного спілкування в Україні. 60% опитаних планують підтягнути свій рівень знання англійської, проте 24% не бачать необхідності її вчити.

Адаптуйте бізнес-стратегію до сучасних викликів разом з управлінцями «Біосфера», Ajax, Bolt, Prom.ua, Uklon та ще понад 60 топових компаній
13 грудня на GET Business Festival отримайте перевірені стратегії залучення інвестицій для бізнесу, просування продукту онлайн та цифровізації бізнесу.
Забронювати участь

Про це свідчать результати опитування, проведеного Rakuten Viber.

Результати опитування показали, що 60% українців планують підтягнути свою англійську. Зокрема, 22% з них вже готові вдосконалювати свій рівень володіння мовою, а 38%  — лише збираються. 

Проте кожен четвертий респондент (24%) не бачить для себе необхідності займатися англійською. Ще 4% покладаються на користування перекладачем. 

Також 12% українців відповіли, що мають чудовий рівень знання мови. 

Так, на питання "Чи будете вдосконалювати англійську" відповіді розподілилися наступним чином:

  • Я і так маю чудовий рівень — 12%;
  • Так, уже планую вивчати та підтягувати — 22%;
  • Планую, але ніяк не почну — 38%;
  • Мені достатньо перекладача — 4%;
  • Не бачу необхідності для себе — 24%.

В опитуванні в офіційному каналі Viber Україна взяли участь понад 70 тисяч користувачів з України.

Нагадаємо, що у День Конституції 28 червня Зеленський подав до Верховної Ради законопроект №9432 про застосування в Україні англійської мови, який передбачає зобов'язання чиновників та деяких військових володіти цією мовою.

Англійську також будуть впроваджувати на всіх рівнях в сфері освіти та науки. Наприклад, дублюватимуть інформацію про культурні заходи та артефакти в музеях англійською.

Джерело фото: ua.depositphotos.com