Топ-10 аптек Києва

ТОП-10 аптек Києва

Про те, чим живуть зараз аптечні мережі, та яких нововведень від них чекати, Delo.ua розказує у спецпроєкті “ТОП-10 аптек Києва”

Ринок фармацевтичного рітейлу один з тих, хто зазнав найбільших втрат від початку повномасштабного вторгнення - 90% аптек зупинили свою роботу після 24.02.22. Порушені логістичні ланцюги, дефіцит ліків, сотні зруйнованих відділень, тисячі фармацевтів, які стали вимушеними переселенцями - такими були реалії початку великої війни. Але за дуже короткий час аптечні мережі змогли адаптуватись до роботи в умовах військового стану - вже у квітні 2022 року в Україні працювали близько 80% аптечних відділень. 


Сьогодні аптечні мережі оговтались від струсів і адаптувались до нових реалій. Київські хед-офіси вдосконалюють сервіси і діджиталізуються, стають соціально відповідальними і придумують нові формати комунікації з клієнтами, а потім - запроваджують це по всій мережі. 


Про те, чим живуть зараз аптечні мережі, та яких нововведень від них чекати, Delo.ua розказує у спецпроєкті “ТОП-10 аптек Києва”.  

5 матеріалів
Про страхову медицину, ціни та знижки: як розвивається мережа аптек "Бажаємо Здоров’я"
Категорія
Бізнес

Про страхову медицину, ціни та знижки: як розвивається мережа аптек "Бажаємо Здоров’я"

Мережа аптек "Бажаємо Здоров’я" посіла друге місце у рейтингу "ТОП-10 аптек Києва" серед найбільших гравців ринку та стала переможцем одразу двух номінацій: "Вигідне здоров’я" і "Найкращий партнер страхової медицини". Компанія пропонує акційні пропозиції для клієнтів, а також працює з 40 страховими компаніями, більшість з яких роблять замовлення щомісяця. Розповідаємо, як мережа розвивається, незважаючи на сьогоденні виклики.