Робитимуть Facebook-стріми: Meta інтегрувала штучний інтелект у VR-окуляри

Робитимуть Facebook-стріми: Meta інтегрувала штучний інтелект у VR-окуляри
Meta інтегрувала штучний інтелект у VR-окуляри. Колаж: delo.ua

Виконавчий директор Meta Platforms Марк Цукерберг представив нові продукти штучного інтелекту для споживачів, а саме ботів, які створюють фотореалістичні зображення у окулярях доповненої реальності Meta's Quest і розумних окулярях, які відповідають на запитання.

Адаптуйте бізнес-стратегію до сучасних викликів разом з управлінцями «Біосфера», Ajax, Bolt, Prom.ua, Uklon та ще понад 60 топових компаній
13 грудня на GET Business Festival отримайте перевірені стратегії залучення інвестицій для бізнесу, просування продукту онлайн та цифровізації бізнесу.
Забронювати участь

Про це пише Reuters.

За словами Цукерберга, продукти об’єднують віртуальний і реальний світи, а майже безкоштовний штучний інтелект від Meta можна інтегрувати в щоденну рутину. 

У пристрої Meta буде інтегрований помічник Meta AI, що дасть  можливість безпосередньо транслювати у Facebook та Instagram те, що бачить користувач. Така функція є перевагою в порівнянні з можливістю фотографування попереднього покоління.

За словами Цукерберга, чат-бот матиме доступ до інформації в режимі реального часу через партнерство з пошуковою системою Microsoft Bing.

Він додав, що штучний інтелект Meta AI, який інтегрований в окуляри змішаної реальності Quest,  може генерувати як текстові відповіді, так і фотореалістичні зображення.

Що стосується окулярів доповненої реальності, то Meta's Quest є бестселером у зароджуваному просторі віртуальної реальності, і керівники компанії назвали його найкращим за ціною в галузі, натякаючи на майбутній випуск набагато дорожчої подібної гарнітури від Apple.

Meta AI буде вбудовано в розумні окуляри як помічник, починаючи з бета-версії. Оновлення програмного забезпечення, заплановане на наступний рік, дасть помічнику можливість визначати місця та об’єкти, які бачать люди, а також виконувати мовний переклад.

Окрім цього, Meta також оголосила, що створює платформу, яку розробники та звичайні люди можуть використовувати для створення власних ботів зі штучним інтелектом, які матимуть профілі в Instagram і Facebook і з часом відображатимуться як аватари в метавсесвіті.