На Херсонщині відкрили ще один тимчасовий міст через Інгулець (ФОТО)

На Херсонщині відкрили ще один тимчасовий міст через Інгулець (ФОТО)
Фото: ДССТ

У Кочубеївській громаді Херсонської області відкрили тимчасову переправу через річку Інгулець, яку облаштували військовослужбовці 701-го полку Державної спеціальної служби транспорту. Про це повідомив начальник обласної військової адміністрації Ярослав Янушевич.

Ми продовжуємо воювати з окупантом на інформаційному фронті, надаючи виключно перевірену інформацію та аналітику.
Війна позбавила нас можливості заробляти, просимо Вашої підтримки.
Підтримати delo.ua

Міст, що знаходиться поблизу села Наталине, зруйнували російські окупанти, коли тікали з правобережної Херсонщини. Він сполучав населені пункти Кочубеївської громади з Високопіллям та Великою Олександрівкою.

Над відновленням транспортного сполучення працювали 30 військових та 12 одиниць техніки. Роботи почалися 26 грудня і вже завершені. Переправа шириною 3,2 метра облаштована з деревʼяних палет та залізобетонних прогонів. Це реверсний проїзд: одночасно тут можна проїхати тільки в один бік.

За словами Янушевича, ще лише тимчасове рішення і надалі влада має намір відновлювати зруйнований міст: відповідні роботи заплановано вже на 2023 рік, якщо на це буде фінансування.

"Дякую військовослужбовцям та голові адміністрації Державної спеціальної служби транспорту Богдану Володимировичу Бондарю, а також командувачу оперативно-стратегічного угрупування "Таврія" Олександру Георгійовичу Тарнавському за якісну та оперативну роботу! В знак подяки відзначив військових, які відновлювали транспортне сполучення, почесними грамотами голови ХОВА" - додав чиновник.

Нагадаємо також, що військовослужбовці ДССТ також змонтували інший міст через Інгулець нижче за течією - в Снігурівській громаді Миколаївської області.

У листопаді 2022 року також повідомлялося про відновлення проїзду зруйнованим мостом через Ігнулець, який сполучає Херсонську область з Дніпропетровською у селі Заградівка, що також розташоване у Кочубеївській громаді.