"Укрзалізниця" запустила жіночі купе вже на восьми напрямках

"Укрзалізниця" запустила жіночі купе вже на восьми напрямках
Фото: пресслужба "Укрзалізниці"

Починаючи з 15 листопада, вісім пасажирських поїздів вирушають у свої рейси, де представлені виключно жіночі купе. 

Адаптуйте бізнес-стратегію до сучасних викликів разом з управлінцями «Біосфера», Ajax, Bolt, Prom.ua, Uklon та ще понад 60 топових компаній
13 грудня на GET Business Festival отримайте перевірені стратегії залучення інвестицій для бізнесу, просування продукту онлайн та цифровізації бізнесу.
Забронювати участь

Про це повідомили в пресслужбі "Укрзалізниці".

Серед поїздів, які надають цю можливість Київ – Ужгород, Дніпро – Трускавець, Київ – Кривий Ріг, Харків – Ясіня, Харків – Ужгород, Київ – Ужгород, Запоріжжя – Ужгород та Одеса – Рахів.

Зазначається, що через ремонт колії на Закарпатті поїзд "Одеса – Рахів" вирушить у свій перший рейс із жіночими купе 16 листопада, а відправлення із Рахова відбудеться 17-го числа.

В "Укрзалізниці" додали, що пасажирки, які обирають жіночі купе, відзначають найвищий рівень задоволеності сервісом перевезення - показник NPS становить 83%. Найвищою є також і середня населеність жіночих купе — на сьогодні це понад 80%.

Нагадаємо, 12 червня “Укрзалізниця” в пілотному режимі відкрила продаж квитків до жіночих купе, які запрацюють на чотирьох напрямках: Харків — Львів, Дніпро — Трускавець, Київ — Ужгород, Київ — Кривий Ріг. Продаж квитків відбуватиметься виключно у мобільному застосунку УЗ.

Раніше "Укрзалізниця" розглядала тест із запровадженням жіночих купе як один з елементів системного посилення безпеки у поїздах, водночас посилюючи патрулювання рейсів воєнізованою охороною, а також продовжуючи програму оснащення вагонів камерами відеоспостереження, сигналізацією на дверях купе та кнопками виклику провідника.