Жіночі купе зʼявляться ще в 4 поїздах "Укрзалізниці"

жіночі купе
Фото: focus.ua

АТ "Укрзалізниця" масштабує пілотний проєкт жіночих купе у пасажирських поїздах і запроваджує його ще на чотири напрямки.

Адаптуйте бізнес-стратегію до сучасних викликів разом з управлінцями «Біосфера», Ajax, Bolt, Prom.ua, Uklon та ще понад 60 топових компаній
13 грудня на GET Business Festival отримайте перевірені стратегії залучення інвестицій для бізнесу, просування продукту онлайн та цифровізації бізнесу.
Забронювати участь

Про це повідомляє пресслужба УЗ.

Там зауважують, що з 15 листопада жіночі купе стануть доступні ще в 4 поїздах:

  • №17/18 Харків – Ужгород
  • №29/30 Київ – Ужгород 
  • №3/4 Запоріжжя – Ужгород 
  • №26/236 Одеса – Рахів.

Зазначається, що купити квитки у жіночі купе можна буде у застосунку "Укрзалізниці" з 27 жовтня. 

Як і раніше, місця відповідно маркуватимуться в застосунку, а посадка до таких купе буде відкрита тільки жінкам та дітям до 5 років включно.

Вартість проїзду в жіночих купе не відрізняється від стандартної у вагонах аналогічного класу того ж поїзда.

"Наш пілотний проєкт із жіночими купе продемонстрував, що ця послуга зараз потрібна та актуальна. У середньому такі купе заповнюються на 93%. За 4 місяці ми реалізували вже 25 тис. квитків. Тому, як і обіцяли, збільшуємо кількість поїздів, де буде доступна ця послуга. Обирали "довгі" рейси, де подорожує багато жінок із дітьми, а також підключили до проєкту нові напрямки: Одесу, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Рахів", – зазначив голова правління АТ "Укрзалізниця" Євген Лященко.

Він додав, що УЗ стежить за попитом на такі купе та аналізує відгуки.

Нагадаємо, що з літа 2023 року жіночі купе функціонують у 4 пасажирських поїздах: №81/82 Київ – Ужгород, №41/42 Дніпро – Трускавець, №75/76 Київ – Кривий Ріг, №15/16 Харків – Ясіня.

Разом із цим "Укрзалізниця" посилює охорону поїздів та впроваджує системи відеонагляду в усіх нових вагонах.