В Україні запустили сервіс для донорства бізнесу, що орендує держмайно

В Україні запустили сервіс для донорства бізнесу, що орендує держмайно
Фото: Depositphotos

Фонд державного майна запустив сервіс "Оренда.Допомога" для фінансової підтримки бізнесу, який орендує майно у держави. Про це йдеться у повідомленні відомства.

Ми продовжуємо воювати з окупантом на інформаційному фронті, надаючи виключно перевірену інформацію та аналітику.
Війна позбавила нас можливості заробляти, просимо Вашої підтримки.
Підтримати delo.ua

На цій платформі орендарі держмайна можуть зареєструвати заявку на отримання грошової допомоги від донорів та надати аргументацію в потребі такої підтримки.

В свою чергу, донори зможуть через цифрову платформу обрати того, хто потребує допомоги, та надати фінансову допомогу бізнесу (повністю або частково сплатити за оренду державного майна).

Для донорів є можливість вийти на зв’язок з підприємцями, які потребують підтримки, для уточнення деталей. Благодійники самостійно обирають кому саме вони хочуть надати допомогу, а також розмір такої допомоги.

ФДМ, зі свого боку, перевіряє та підтверджує чинність договорів оренди підприємцями, які заповнили анкету для отримання допомоги. При цьому у фонді підкреслюють, що виступають лише модератором платформи, не впливаючи на розподіл чи надходження коштів.

Нагадаємо, що в травні Кабінет міністрів відновив програму оренди державного майна з пільгами та знижками на час воєнного стану. Так, до кінця 2022 року орендну плату скасовано скрізь, де ведуться бойові дії, а до 30 вересня - у тих областях, які постраждали від війни. Крім того, уряд звільнив на ті ж терміни мобілізованих громадян від сплати оренди державного та комунального майна.

Джерело фото: ua.depositphotos.com