Макрон знову закликав Зеленського до переговорів із Росією

Макрон знову закликав Зеленського до переговорів із Росією

Президент Франції Еммануель Макрон заявив, що Україна в якийсь момент має провести переговори з Росією, щоб спробувати покласти край війні між двома країнами.

Ми продовжуємо воювати з окупантом на інформаційному фронті, надаючи виключно перевірену інформацію та аналітику.
Війна позбавила нас можливості заробляти, просимо Вашої підтримки.
Підтримати delo.ua

Про це заявив президент Франції Еммануель Макрон під час візиту до Румунії, пише Reuters.

"Президенту України та його чиновникам доведеться вести переговори з Росією", - сказав Макрон, який регулярно проводить телефонні переговори з лідером країни-агресора РФ.

Президент Франції також пообіцяв зробити "все, щоб зупинити військові сили Росії, допомогти українцям та їхній армії та продовжити переговори".

Крім того, Макрон констатував, що "географія вперта" і Росія нікуди не дінеться з континенту, і тому потрібно відновлювати дискусію.

"Але ми хочемо збудувати світ, а це означає, що в якийсь момент ми всі хочемо, щоб вогонь припинився і дискусії відновилися. Ми, європейці, ділимо континент, і географія вперта. Росія продовжує бути там. Я ніколи не поділяв зауважень, які полягали в тому, що сьогодні ми вестимемо війну з російським народом, а завтра ми захочемо його знищити", - заявив він.

Нагадаємо, раніше Макрон заявляв, що Росію не можна "принижувати, щоб у день припинення бойових дій світ міг знайти дипломатичне вирішення конфлікту".

Такі слова лідера Франції викликали неоднозначну реакцію серед світових лідерів, а в Україні французький президент піддався критиці.

Раніше Президент Володимир Зеленський в інтерв'ю італійському телеканалу Rai 1 говорив, що Макрон пропонував Україні "піти на певні поступки щодо суверенітету", щоб допомогти Путіну "зберегти обличчя".