"На полі бою вирішується доля свободи Європи", - Зеленський підбив підсумки саміту G7

"На полі бою вирішується доля свободи Європи", - Зеленський підбив підсумки саміту G7
Володимир Зеленський

Вільний світ налаштований захищати свободу та здобути перемогу, як 77 років тому, сказав на пресконференції у Києві президент України Володимир Зеленський.

Прокачайте маркетинг-стратегію свого бізнесу та знайдіть нові канали взаємодії з аудиторією на MRKTNG марафоні від MMR та Ekonomika+
25 червня топменеджери Ощадбанку, Укрзалізниці, NOVA (Нової пошти), Kernel, Ковальська та ще 25+ великих компаній розкажуть, які стратегії та канали просування підійдуть саме вашому бізнесу.
Забронювати участь

"Декларація саміту зафіксувала історичне значення нашої солідарності", - сказав глава держави.

Він стверджує, що запропонував нові дії щодо оборонної підтримки України, оскільки "на полі бою вирішується доля свободи Європи".

"Підкреслив необхідність нових санкцій, оскільки війна продовжується і існуючих санкційних обмежень недостатньо. Фінансова підтримка України зараз і спільні зусилля щодо відновлення нашої держави після війни. Запропонував приєднатися до відновлення держави, запровадивши формат шефства над конкретними містами, регіонами, галузями. Запропонував об'єднати зусилля, щоб гарантувати стабільність міжнародного продовольчого ринку", -   сказав Зеленський.

У той же день президент України Володимир Зеленський зустрівся з прем'єр-міністром Хорватії Андрієм Пленковичем, а також з канадським прем'єр-міністром Джастіном Трюдо.