Німеччина заблокувала обмін податковими даними з Білоруссю та РФ

Німеччина заблокувала обмін податковими даними з Білоруссю та РФ
Німецькі держоргани не компенсуватимуть податки громадянам РФ та Білорусі, зареєстрованим у Німеччині. Фото: Pixabay

Влада Німеччини призупинила обмін інформацією з російськими та білоруськими податковими органами.

Адаптуйте бізнес-стратегію до сучасних викликів разом з управлінцями «Біосфера», Ajax, Bolt, Prom.ua, Uklon та ще понад 60 топових компаній
13 грудня на GET Business Festival отримайте перевірені стратегії залучення інвестицій для бізнесу, просування продукту онлайн та цифровізації бізнесу.
Забронювати участь

Про це міністр фінансів Німеччини Крістіан Ліндгрен повідомив свого українського колегу Сергія Марченка, передає Spiegel.

У виданні зазначають, що після затвердження цього рішення Німеччина більше не компенсуватиме прибутковий податок російських громадян та фірм, зареєстрованих у фінансових відомствах країни.

В Spiegel вважають, що це позитивно позначиться на можливості уникати подвійного оподаткування.

За словами Ліндгрена, Німеччина підтримає виключення РФ та Білорусі з усіх органів Організації з економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР).

"Ми налаштовані завдавати Росії та Білорусі подальших економічних збитків", – підкреслив Ліндер у листі Марченку.

Раніше Великобританія оголосила про призупинення обміну податковою інформацією з Росією та Білоруссю "в рамках постійних зусиль щодо заподіяння економічного болю режиму президента Путіна".

Нагадаємо, Німеччина активувала режим раннього попередження надзвичайної ситуації на випадок припинення постачання газу з Росії.

Таке рішення ухвалено на тлі загроз Путіна перекрити газовий вентиль, якщо Європа відмовиться платити за газ у рублях.

Раніше повідомлялося, що в Україну після затримок відправлено додаткові партії зенітних ракет "Стріла", які перебували на озброєнні біля колишньої НДР.