Подоляк повідомив, чи є можливість військової деблокади Маріуполя

Радник керівника Офісу президента України Михайло Подоляк. Фото: Офіс президента
Михайло Подоляк

Збройні Сили роблять надзусилля, щоб у перспективі з'явилася можливість військової деблокади Маріуполя, заявив радник голови Офісу президента Михайло Подоляк, повідомляє УП.

Прокачайте маркетинг-стратегію свого бізнесу та знайдіть нові канали взаємодії з аудиторією на MRKTNG марафоні від MMR та Ekonomika+
25 червня топменеджери Ощадбанку, Укрзалізниці, NOVA (Нової пошти), Kernel, Ковальська та ще 25+ великих компаній розкажуть, які стратегії та канали просування підійдуть саме вашому бізнесу.
Забронювати участь

"Якби була хоч одна можливість провести деблокаду військовим шляхом - вона була б використана керівництвом ЗСУ. Збройні сили сьогодні роблять надзусилля, щоб ця можливість з'явилася у видимій перспективі", - сказав Подоляк.

Він заявив, що влада робить все можливе для порятунку українських військових з Маріуполя.

"Захисники "Азовсталі" – хлопці з "Азова", поліції, прикордонної служби, військові стали живим символом України. Ми робимо все, щоб урятувати їх", - наголосив радник глави Офісу президента.

Попри перевагу ворога в чисельності особового складу та військової техніки, українські військові в Маріуполі за два місяці боїв ліквідували щонайменше 2,5 тисячі окупантів у блокадному місті.

При цьому українські військові на заблокованому заводі "Азовсталь" заявили, що не здадуться в полон за жодних обставин. Вони мають намір стояти та боротися до кінця, і це єдиний спосіб, який гарантує їм життя.