СБУ провела обшуки у міськраді Полтави та за місцем проживання мера Мамая

СБУ провела обшуки у міськраді Полтави та за місцем проживання мера Мамая

У рамках кримінального провадження, співробітники СБУ провели слідчі дії у приміщеннях міської ради, у тому в робочому кабінеті Полтавського міського голови Олександра Мамая. Про це повідомляє видання "Полтавщина".

Ми продовжуємо воювати з окупантом на інформаційному фронті, надаючи виключно перевірену інформацію та аналітику.
Війна позбавила нас можливості заробляти, просимо Вашої підтримки.
Підтримати delo.ua

Кримінальне провадження стосується корупційних дій керівництва міста.

За даними видання, співробітники СБУ також провели слідчі дії у приміщеннях міськради та за місцем проживання Олександра Мамая. Це з можливим розкраданням гуманітарної допомоги.

Слідчі дії провели в Інституті розвитку міста, а також за місцем проживання керівниці цього закладу Тетяни Татариної.

Наприкінці 2021 року Мамай потрапив до бази сайту "Миротворець" із формулюванням: "Керівництво терористів та російських окупантів. Поширення кремлівської пропаганди. Участь в актах гуманітарної агресії проти України. Участь у пропагандистських заходах Росії".

Це сталося після того, як Мамай у телеефірі заявив, що на території України воюють наддержави – США та Росія. При цьому "брат іде на брата".

Нагадаємо, колишньому меру міста Рубіжне Луганської області Сергію Хортиву повідомили про підозру у колабораціонізмі. Він перейшов на бік окупантів.

А міський голова окупованого росіянами Куп'янська (Харківська область) Геннадій Мацегора виїхав з України до Росії. Він підозрюється у державній зраді.