НБУ курс:

USD

41,48

--0,01

EUR

44,75

+0,00

Готівковий курс:

USD

41,49

41,39

EUR

45,20

45,00

Файли Cookie

Я дозволяю DELO.UA використовувати файли cookie.

Політика конфіденційності

Samsung почне використовувати рибальські сітки для виробництва смартфонів

Компанія Samsung Electronics планує почати відловлювати в океані викинуті рибальські сітки. Надалі їх перероблятимуть і використовуватимуть для виробництва смартфонів серії Galaxy. Про це повідомила прес-служба компанії.

Як забезпечити розвиток і стійкість компаній: досвід TERWIN, NOVUS, Arcelor Mittal, СК ІНГО та 40 інших провідних топменеджерів та державних діячів.
11 квітня на Business Wisdom Summit дізнайтесь, як бізнесу адаптуватися до нових регуляторних вимог, реагувати на зміни та залучати інвестиції у нинішніх умовах. Реальні кейси від лідерів українського бізнесу.
Забронювати участь

"Зараз і надалі Samsung використовуватиме перероблений пластик, виловлений в океані, у всій своїй лінійці продуктів. Почнемо з наших нових пристроїв Galaxy, які будуть представлені 9 лютого на виставці Unpacked", — розповіли в компанії.

Уточнюємо, що матеріал, виготовлений із перероблених рибальських сіток, вперше використають у Galaxy S22.

Загалом один із найбільших у світі виробників смартфонів рухається у бік повної відмови від одноразового пластику та розширення використання інших екологічно безпечних матеріалів, таких як перероблені відходи, у тому числі пластик та папір.

За даними Samsung, щороку 640 тісяч тонн рибальських сіток потрапляє в океан, що створює загрозу морському середовищу і зрештою вони потрапляють у їжу та воду людей.

"Збір та перепрофілювання цих сіток є життєво важливими першими кроками у підтримці чистоти наших океанів, а також у збереженні планети та нашого майбутнього", — сказано в заяві компанії.

Нагадаємо, у серпні 2021 року компанія оголосила про старт нового бачення сталого бізнесу під назвою Galaxy for the Planet.

Ціль цієї стратегії включає використання перероблених матеріалів у всіх нових мобільних продуктах, відмову від пластику в упаковці та мінімізацію відходів, отриманих у процесі виробництва до 2025 року.