У РФ заблокували сайт правозахисної організації Human Rights Watch

У РФ заблокували сайт правозахисної організації Human Rights Watch
Фото: Calabria Accoglie

У Російській Федерації став недоступний сайт правозахисної організації Human Rights Watch.

Ми продовжуємо воювати з окупантом на інформаційному фронті, надаючи виключно перевірену інформацію та аналітику.
Війна позбавила нас можливості заробляти, просимо Вашої підтримки.
Підтримати delo.ua

Як повідомляє "Інтерфакс", ресурс заблокований на вимогу Генеральної прокуратури РФ через статтю про звірства російської армії на території України.

В агентстві зазначають, що згідно з універсальним сервісом Роскомнагляду блокувань сторінок і сайтів, в РФ обмежується доступ до однієї зі сторінок сайту HRW на вимогу Генпрокуратури від 12 квітня.

За даними Роскомнагляду, повністю ресурс не блокується. У той же час в "Інтерфаксі" заявили, що сайт використовує мережевий протокол https.

Отже, блокування однієї зі сторінок призводить до недоступності всього сайту на території РФ . В даний час сайт повністю недоступний.

Варто зазначити, що 8 квітня Міністерство юстиції РФ закрило в Росії представництво HRW, а також ще 14 іноземних неурядових організацій, у тому числі Amnesty International, фонду Карнегі та фонду Генріха Бьолля.

Нагадаємо, Роскомнагляд 4 березня ухвалив рішення повністю заблокувати Facebook у Росії.

У відомстві заявили, що це рішення стало заходом у відповідь на “дискримінацію” російських ЗМІ з боку інших країн. Окрім цього, перестала працювати соцмережа Twitter.

У свою чергу YouTube заблокував доступ до каналів низки російських державних ЗМІ, зокрема "Першого каналу", "Росії 24", "Росії 1", РІА Новини, телеканалу Міністерства оборони "Зірка", а також медіагрупи РБК.