НБУ курс:

USD

41,25

--0,08

EUR

43,56

--0,13

Готівковий курс:

USD

41,65

41,58

EUR

44,12

43,95

Біткоїн зранку піднявся до $64 700, але вже подешевшав на $1200

Біткоїн зранку піднявся до $64 700, але вже подешевшав на $1200
Ілюстрація: ua.depositphotos.com

Курс біткоїна о 6:30 23 серпня 2024 року сягнув максимуму від початку вересня - 64 733 доларів, однак згодом ціна криптовалюти опустилася нижче 63 500 доларів. Це видно з даних біржі Binance.

Відкрийте нові горизонти для вашого бізнесу: стратегії зростання від ПриватБанку, Atmosfera, ALVIVA GROUP, Bunny Academy та понад 90 лідерів галузі.
12 грудня на GET Business Festival дізнайтесь, як оптимізувати комунікації, впроваджувати ІТ-рішення та залучати інвестиції для зростання бізнесу.
Забронювати участь
Джерело: Binance

За останні 24 години актив додав у вартості 1%. На момент виходу новини, за даними Binance, біткоїн торгується на рівні 63 641 долара.

Показник домінування біткоїна не зріс і знизився з приблизно 58% до 57,70%.

Джерело: tradingview

Також монета Ethereum (ETH) наразі торгується біля позначки в 2660 доларів, демонструючи майже 3% зростання за останню добу. Загальна капіталізація становить 317,82 мільярда доларів.

Джерело: tradingview

На фоні підвищення цін на криптовалютні активи також збільшився обсяг ліквідацій за ф’ючерсними контрактами на крипторинку, який перевищив 165 мільйонів доларів за добу, згідно з даними CoinGlass.

Нагадаємо, що після того, як як Федеральна резервна система (ФРС) США, яка виконує функції центральної банківської системи, ухвалила рішення знизити базову процентну ставку на 0,5 відсоткового пункту, ціна біткоїна піднялася вище 62 000 доларів

Як зниження ставки ФРС впливає на ринок криптовалют

На ринок криптовалют зниження відсоткових ставок впливає кількома шляхами. По-перше, традиційні інвестиції, такі як облігації та депозити, стають менш привабливими, що підвищує інтерес інвесторів до альтернативних активів, таких як криптовалюти. 

По-друге, зниження ставок призводить до ослаблення долара США, підвищуючи вартість криптовалют у доларовому еквіваленті. Інвестори розглядають криптовалюти як засіб захисту від інфляції та девальвації фіатних валют.

Збільшення ліквідності в економіці США також може сприяти зростанню інвестицій у криптовалюти. Оскільки низькі ставки стимулюють споживання та кредитування, частина цих коштів може бути спрямована на ринок цифрових активів. 

Нарешті, у періоди низьких ставок інвестори часто прагнуть ризикованіших активів із потенційно високою дохідністю, серед яких криптовалюти займають значне місце.

Як зниження ставки вплине на глобальну економіку, дізнайтесь у матеріалі Delo.ua.

Джерело фото: ua.depositphotos.com