Купують буржуйки та дрова: Львів готується до опалювального сезону

Купують буржуйки та дрова: Львів готується до опалювального сезону

В рамках підготовки до нового осінньо-зимового періоду львівська місцева влада розглядає всі можливі сценарії, в тому числі і суттєве зменшення поставок газу. Тому місто закуповує буржуйки та запасається дровами на випадок НС. 

Ми продовжуємо воювати з окупантом на інформаційному фронті, надаючи виключно перевірену інформацію та аналітику.
Війна позбавила нас можливості заробляти, просимо Вашої підтримки.
Підтримати delo.ua

Про це повідомив мер Андрій Садовий.

"Ще ніхто дрова не відміняв. Вони завжди рятують в складний час. Теж саме (можна сказати — Delo.ua) про вугілля. Ми купуємо дуже багато буржуйок, тому що вони єдині, що може лишитися, якщо інше не працює", — сказав очільник міста, зазначивши, що саме буржуйки допомогли громадянам Грузії пережити опалювальний період під час російської окупації.

Заступник міського голови з питань житлового комунального господарства Ірина Маруняк повідомила, що ТЕЦ 1 і ТЕЦ 2 підготовлені до опалювального періоду, додатково проклали 4 км тепломережі і планується прокласти ще два.

При цьому влада закликає мешканців підготуватися до надзвичайних ситуацій: закупити електроплити, автономні світильники, утеплити вікна тощо.

Напередодні мер Києва Віталій Кличко також попередив, що взимку топити в столиці будуть гірше і закликав київлян запасатись теплими речами та ковдрами.

Загалом по всій країні Кабмін планує зменшити мінімальну температуру в житлових приміщеннях взимку з 18-20 до 16 градусів. Ухвалити таке рішення збиралися наприкінці червня, але ще не узгоджені деякі деталі документа. Хоча у квартирах і стане холодніше, тарифи залишаться на колишньому рівні.