НБУ курс:

USD

43,03

--0,02

EUR

51,12

+0,36

Готівковий курс:

USD

43,20

43,10

EUR

51,48

51,26

Файли Cookie

Я дозволяю DELO.UA використовувати файли cookie.

Політика конфіденційності

Росіяни атакують об'єкти енергетики: Укренерго вводить екстрені відключення світла

Росіяни атакують об'єкти енергетики: Укренерго вводить екстрені відключення світла
Фото ілюстративне

Національна енергетична компанія "Укренерго" вводить екстрені відключення світла по всій Україні, повідомляє ДТЕК у Telegram.

"Звертаємо увагу, що під час екстрених відключень графіки, які можуть бути спрогнозовані заздалегідь, не діють", - йдеться у повідомленні.

Як додали у ДТЕК, енергетики працюють цілодобово, щоб повернути світло в оселі українців.

Станом на 9:35 по всій Україні продовжує діяти повітряна тривога.

Раніше Повітряні сили ЗСУ повідомили, що в повітряному просторі РФ зафіксовано активність 11 бортів Ту-95МС. Про звуки вибухів повідомляють, зокрема, жителі Харкова та Києва у соцмережах.

Із повідомлення голови Офісу президента Андрія Єрмака випливає, що сьогодні Росія продовжує атакувати об'єкти енергетики.

"Бажання знищити нашу енергетику коштуватиме росіянам дорого, їхньої інфраструктури", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Delo.ua веде онлайн-репортаж від початку повномасштабної війни, де збирає всю найважливішу інформацію про події в країні.