В "Укренерго" очікують за декілька днів повернутися до планових графіків відключень

В "Укренерго" очікують за декілька днів повернутися до планових графіків відключень
Фото: Depositphotos

НЕК "Укренерго" очікує, що Україна за декілька днів зможе повернутися до планових графіків відключень електроенергії.

Ми продовжуємо воювати з окупантом на інформаційному фронті, надаючи виключно перевірену інформацію та аналітику.
Війна позбавила нас можливості заробляти, просимо Вашої підтримки.
Підтримати delo.ua

Про це повідомив голова правління НЕК "Укренерго" Володимир Кудрицький.

"Ми поступово в енергосистемі відновлюємо генеруючі потужності, відповідно і відновлюють роботу електростанції. І поступово обсяг доступної нам генерації збільшується, тим самим зменшуючи дефіцит. Я думаю, що за декілька днів ми досягнемо тієї межі, коли можна буде чітко всім дотримуватися цих планових графіків відключень", – зазначив він.

Кудрицький прогнозує, що дефіцит в енергосистемі України залишатиметься протягом зимового періоду. Але енергетики продовжують працювати над відновленням потужностей.

Він додав, що компенсувати дефіцит в енергосфері можна частково завдяки імпорту, однак й це не зможе повністю виправити ситуацію.

Нагадаємо, в другій половині дня 5 грудня по всій території України, окрім АР Крим, оголосили повітряну тривогу. Російська Федерація намагалася знову завдати масованого ракетного удару по регіонам, ракети запускали одразу з трьох районів, але більшість з них ліквідувала ППО. Загаломвдалося збитипонад 60 з 70 російських ракет.

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що дефіцит в Об'єднаній енергосистемі України після російських ракетних атак 5 грудня складає 19%.

Джерело фото: Depositphotos