НБУ курс:

USD

41,42

--0,06

EUR

44,83

+0,08

Готівковий курс:

USD

41,40

41,30

EUR

45,12

44,90

Файли Cookie

Я дозволяю DELO.UA використовувати файли cookie.

Політика конфіденційності

Revolut отримав від Британії дозвіл на торгівлю акціями

Revolut
Фото: сайт Revolut

Фінтех-стартап з українським корінням Revolut отримав від британського фінансового регулятора торговельну ліцензію, що дозволить йому з 2025 року пропонувати послуги торгівлі акціями, які котируються на біржах самої Великої Британії та Європейського союзу, передає Reuters.

Як забезпечити розвиток і стійкість компаній: досвід TERWIN, NOVUS, Arcelor Mittal, СК ІНГО та 40 інших провідних топменеджерів та державних діячів.
11 квітня на Business Wisdom Summit дізнайтесь, як бізнесу адаптуватися до нових регуляторних вимог, реагувати на зміни та залучати інвестиції у нинішніх умовах. Реальні кейси від лідерів українського бізнесу.
Забронювати участь

Наразі Revolut має понад 650 тисяч торгових клієнтів у Великій Британії. Його конкурентами на новому ринку будуть такі компанії як Trading 212, Freetrade, Hargreaves та and AJ Bell. Раніше ж Revolut запровадив у своєму додатку послугу купівлі-продажу акцій, які котируються в США.

Нагадаємо також, що в липні компанія, що сама базується у Лондоні, після трирічного очікування отримала у британську банківську ліцензію, але з деякими обмеженнями, що є звичайним для багатьох нових банків у цій країні.

У Revolut заявляли, що це дозволить їй вийти на так званий етап мобілізації. В подальшому ж отримання повноцінної ліцензії дозволить компанії надавати овердрафти, кредити й запроваджувати ощадні продукти.

Зокрема, вклади у Revolut покриватимуться британською Компенсаційною схемою фінансових послуг на суму до 85 тисяч фунтів у разі банкрутства установи. В свою чергу, в ЄС компанія з 2021 року має банківську ліцензію від Литви. Велика Британія ж, яка є найбільшим ринком для Revolut, із союзу вийшла ще з лютого 2020 року.

Зазначимо, що Revolut є фінансово-технологічною компанією, заснованою в 2015 році українцем Владиславом Яценком та росіянином Миколою Сторонським. Вона пропонує банківські послуги, зокрема обмін валют випуск та випуск платіжних карток, а також займається торгівлею акціями, криптовалютами та товарами. За даними компанії, вона має наразі біля 45 мільйонів клієнтів у більш ніж 160 країнах.