Tesla призупиняє виробництво на заводі в Шанхаї

Tesla призупиняє виробництво на заводі в Шанхаї

Американська автомобільна компанія Tesla Ілона Маска призупинила виробництво на шанхайському заводі через зростання кількості захворювань на COVID-19.

Ми продовжуємо воювати з окупантом на інформаційному фронті, надаючи виключно перевірену інформацію та аналітику.
Війна позбавила нас можливості заробляти, просимо Вашої підтримки.
Підтримати delo.ua

Про це повідомляє Reuters.

Зазначається, що Tesla призупинила виробництво на своєму заводі в Шанхаї в суботу, 24 грудня, випереджаючи попередній план призупинити більшість робіт на заводі в останній тиждень грудня. .

Американський автовиробник скасував ранкову зміну та сказав усім працівникам свого найпродуктивнішого виробничого центру, що вони можуть відпочивати. Компанія не повідомила причину.

Reuters зазначає, що гігант електромобілів планував призупинити виробництво Model Y на заводі з 25 грудня по 1 січня .

Призупинення відбувається на тлі зростаючої хвилі заражень коронавірусом після того, як на початку цього місяця Китай пом’якшив карантинні обмеження.

Один з співрозмовників видання повідомив, що працівники  заводу Tesla також захворіли, що створило проблеми у виробництві.

Шанхайський завод був зосереджений на виготовленні моделей для експорту протягом останнього тижня.

"Припинення заводом збірки Model Y наприкінці місяця буде частиною скорочення запланованого виробництва приблизно на 30% протягом місяця моделі, найбільш продаваної Tesla", - повідомляє Reuters.

Видання зауважує, що на заводі у Шанхаї, який є найважливішим виробничим центром компанії Ілона Маска з виробництва електромобілів, раніше не було усталеної практики зупинки в кінці року.

Як повідомлялося раніше, акції Tesla впали з кінця вересня на майже 40% через надмірну увагу Ілона Маска до Twitter.

Через це Ілон Маск втратив титул найбагатшої людини світу згідно з  даними Forbes.

Нагадаємо, попри всі негаразди, Tesla поступово виходить на ринок роботів. Так, виробник електрокарів продемонстрував на AI Day 2022 прототип двоногого робота-гуманоїда Optimus. Під час презентації робот вперше ходив без будь-яких механічних опор і розмахував руками в повітрі.