Ватикан висловив свою позицію щодо української "формули миру"

Ватикан
Фото: Vatican News

Державний секретар Святого Престолу П’єтро Паролін у зверненні до учасників третьої зустрічі щодо української “формули миру” на Мальті наголосив на підтримці Ватикану усіх заходів для справедливого і стабільного миру в Україні.

Адаптуйте бізнес-стратегію до сучасних викликів разом з управлінцями «Біосфера», Ajax, Bolt, Prom.ua, Uklon та ще понад 60 топових компаній
13 грудня на GET Business Festival отримайте перевірені стратегії залучення інвестицій для бізнесу, просування продукту онлайн та цифровізації бізнесу.
Забронювати участь

Про це пише Vatican News.

Коментуючи попередні зустрічі щодо "формули мира" президента Володимира Зеленського у Копенгагені та Джидді, Паролін зазначив, що це "похвальні зусилля, які заслуговують на підтримку" не лише через те, що спрямовані на пошук конкретних відповідей щодо виправлення шкоди, заподіяної війною, але й тому, що "заохочують не розглядати збройне протистояння як неминучий інструмент для вирішення конфліктів".

"Адже це саме та основоположна істина, яку Святий Престол неодноразово проголошував перед обличчям воєн, що роздирали світ у найновіші періоди історії. До миру з безпрецедентною наполегливістю закликав Папа Франциск, як у своїх незліченних виступах, так і через дії на підтримку України", – підкреслив Паролін.

За його словами, Ватикан "не змириться з трагедією, яка розгортається на очах всього світу".

"Пошук рішення – це відповідальність не лише України, але й спільна", – зауважив представник Ватикану.

Він запевнив у підтримці Святим Престолом "формули миру" "у розв'язанні гуманітарних питань", таких як продовольча безпека та збереження довкілля.

Крім того, за словами Пароліні, Ватикан готовий і надалі сприяти поверненню полонених і дітей в Україну.

Зауважимо, кардинал Ватикану Маттео Дзуппі, призначений Папою Римським для проведення "переговорів про мир" з Україною та Росією, працює над "механізмом" повернення депортованих в РФ українських дітей.

Нагадаємо, на Мальті 28 жовтня відбулася відбулася третя зустріч радників із питань національної безпеки та радників із зовнішньої політики щодо імплементації української "формули миру".