Захмарні премії Надала: суд закрив справу щодо мера Тернополя

Суд закрив справу щодо завищених премій мера Тернополя Сергія Надала. Фото: пресслужба Тернопільської міської ради
Суд закрив справу щодо завищених премій мера Тернополя Сергія Надала. Фото: пресслужба Тернопільської міської ради

Тернопільський міськрайонний суд закрив провадження щодо мера Тернополя Сергія Надала у справі про преміювання у зв’язку з відсутністю в його діях адміністративного правопорушення.

Адаптуйте бізнес-стратегію до сучасних викликів разом з управлінцями «Біосфера», Ajax, Bolt, Prom.ua, Uklon та ще понад 60 топових компаній
13 грудня на GET Business Festival отримайте перевірені стратегії залучення інвестицій для бізнесу, просування продукту онлайн та цифровізації бізнесу.
Забронювати участь

Про рішення суду повідомив особисто мер Тернополя.

"У Тернопільському міськрайонному суді відбулось судове засідання по справі, згідно якої НАЗК в особі Тернопільської обласної прокуратури звинувачувало мене, як міського голову, щодо так званого "конфлікту інтересів"", - написав Надал.

За його словами, суд виніс постанову, якою закрив провадження у зв’язку з відсутністю в діях мера адміністративного правопорушення.

"Тобто звинувачення в "захмарних преміях" та інших додаткових нарахуваннях є неправомірними та нікчемними", - наголосив Надал.

Він додав, що був вимушений витратити час на захист у суді, замість того, щоб займатися справами  міста.

Раніше Національне агентство з питань запобігання корупції оприлюднило докази щодо конфлікту інтересів у міського голови Тернополя Сергія Надала, який виписував собі премії у 250 % від окладу.

Після виходу публікації НАЗК про адміністративний протокол щодо конфлікту інтересів у мера Тернополя Тернопільська міська рада вийшла з публічною заявою про те, що додаткових нарахувань міського голови Тернополя не було. І ця інформація є, начебто, неправдивою та недостовірною.