НОК України та Фонд "Майбутнє – дітям" організували спортивні змагання у Греції для дітей із постраждалих регіонів України

НОК України та Фонд "Майбутнє – дітям" організували спортивні змагання у Греції для дітей із постраждалих регіонів України
Адаптуйте бізнес-стратегію до сучасних викликів разом з управлінцями «Біосфера», Ajax, Bolt, Prom.ua, Uklon та ще понад 60 топових компаній
13 грудня на GET Business Festival отримайте перевірені стратегії залучення інвестицій для бізнесу, просування продукту онлайн та цифровізації бізнесу.
Забронювати участь

26 липня Національний олімпійський комітет України за підтримки українського Благодійного Фонду «Майбутнє – дітям » та мецената Анатолія Бойка організували міжнародний проект «Олімпійські мрії 2022» із товариським турніром з дзюдо серед спортсменів з України, Греції та Кіпру.

Урочисте відкриття турніру з дзюдо «Олімпійські мрії 2022» відбулося у Лутраки (Греція) у Молодіжному спортивно-тренувальному центрі Sport Camp за підтримки Sport Village та Kepaky, волонтерської організації Кіпру, яка підтримує українських переселенців на острові та спонсорує кіпріотську.

“Сьогодні збереження дітей – головне завдання. Ми прагнемо не тільки врятувати їхнє життя, але й створити можливості для їхнього розвитку. І проект «Олімпійські мрії 2022», який нам вдалося організувати разом із НОК України та Фондом Майбутнє – дітям, є частиною тієї системної роботи, яку ми налагодили задля досягнення цієї мети. Я радий, що, незважаючи на війну, діти отримали можливість провести це літо під мирним небом, займаючись спортом та змагаючись один з одним. Вірю, що ці діти у майбутньому стануть гідними представниками України на всіх спортивних майданчиках світу”, – наголосив Анатолій Бойко.

На заході були присутні почесні гості: президент Федерації дзюдо Греції, представники НОК України, представники Фонду Майбутнє – дітям , представники муніципалітету, федерації дзюдо Кіпру, а також видатні спортсмени.

Президент Федерації дзюдо Греції Мічаілідіс Дімітріос, меценат благодійного фонду «Майбутнє – дітям» Анатолій Бойко, учасник Олімпійських ігор 1996 року та представник НОК України в Київській області Карен Балаян

Також було організовано 2-місячний навчально-тренувальний табір у Греції для дітей із постраждалих регіонів України, зокрема міст Ірпінь, Буча та Гостомель за підтримки Благодійного фонду «Майбутнє – дітям», а також підприємця та мецената Анатолія Бойка.

ДОВІДКА

Благодійний фонд "Майбутнє – дітям" до війни опікувався дітьми, які потребували допомоги з сімейних причин, в інтернаті при Нижньобістровській Гімназії. Починаючи з 2021 року, працівники Фонду та Гімназії надали допомогу понад 300 дітям та дорослим. Однак з початком війни на території Гімназії були розміщені внутрішньо переміщені особи, які втратили будинки. Команда Благодійного фонду "Майбутнє – дітям" – це команда активістів, яка започаткувала та реалізує проект громадської організації " Розвиток IT освіти ", який підтримує молодих ІТ-фахівців та розвиток ІТ-сектору в Україні.

Інформація та реквізити:

Email: [email protected]  

Сайт: https://maydit.com.ua  

Facebook: https://www.facebook.com/futuretochildren  

Instagram: https://www.instagram.com/future2children