В Україні запустили освітній хаб "Google Знання"

В Україні запустили освітній хаб "Google Знання"

Україна стала першою країною у світі, де було представлено локальну версію хабу “Google Знання”, який запустили 2 листопада. Про це повідомила пресслужба Міністерства цифрової трансформації України.

Ми продовжуємо воювати з окупантом на інформаційному фронті, надаючи виключно перевірену інформацію та аналітику.
Війна позбавила нас можливості заробляти, просимо Вашої підтримки.
Підтримати delo.ua

"Освітній хаб допоможе будь-кому в Україні вивчати будь-що у світі незалежно від того, це знання для школи, роботи чи життя. Мета проєкту – допомогти українцям отримувати нові навички та розвивати кар'єру, а Україні – рухатися до цифровізації навчання, незважаючи на важкі часи", — зазначили в Мінцифри.

Структура хабу складається з трьох основних розділів:

  • "Знання для школи";
  • "Знання для роботи";
  • “Знання для життя".

Перший розділ включає ресурси Google, призначені для освітян, учнів та їхніх батьків, щоб відкрити нові інструменти для навчання і викладання онлайн. Крім того, в нього входить посібник з безпеки дітей в інтернеті, а також онлайн-платформа "Навчання" на YouTube

Розділ "Знання для роботи" допоможе отримати практичні навички, знайти роботу та розвинути власний бізнес. В його структуру входять:

  • сайт "Нові цифрові можливості з Google";
  • платформа Digital Workshop;
  • ресурс з гнучкими навчальними онлайн-програмами;
  • курс з основ роботи з хмарними технологіями, необхідних для розвитку кар’єри або пошуку нової роботи;
  • ресурси й поради, які можуть стати в пригоді для українського бізнесу;
  • сервіс Market Finder.

У розділі “Знання для життя” зібрані ресурси Google.

Нагадаємо, корпорація Google також виділила 3 млн євро на 5 тисяч стипендій для навчання українців. Професійні сертифікати від Google створені для набуття практичних навичок, необхідних для роботи у галузях, які швидко розвиваються. Програма не вимагає попереднього досвіду та дозволяє учасникам навчатися у власному темпі онлайн у зручний час.

Крім того, для українського бізнесу Google запустив для безкоштовний сервіс, який допомагає компаніям виходити на нові ринки, шукати нових клієнтів та партнерів, збільшувати експортні продажі онлайн тощо.