ПриватБанк знизив комісію за оплату через POS-термінали до 1,8%

Фото: Depositphotos
Фото: Depositphotos

Державний ПриватБанк встановив для бізнес-клієнтів з 15 січня єдиний базовий розмір комісії за послуги еквайрингу у торгових точках (прийому платежів за банківськими картками) у розмірі 1,8%.

Ми продовжуємо воювати з окупантом на інформаційному фронті, надаючи виключно перевірену інформацію та аналітику.
Війна позбавила нас можливості заробляти, просимо Вашої підтримки.
Підтримати delo.ua

Як повідомляє прес-служба фінустанови, такий тариф діятиме як для нинішніх клієнтів банку, так і для тих, хто підключиться після 15 січня.

Партнери мережі cashless ПриватБанку найближчим часом отримають e-mail повідомлення про зниження тарифів з інструкцією щодо підписання анкети з новими тарифами в розділі "Електронний документообіг" системи "Приват24 для бізнесу".

"Разом із запровадженням найкращих тарифів програма розвитку платіжної інфраструктури ПриватБанку дає клієнтам можливість користуватися новітніми продуктами та сервісами. Останні з них — прийом платежів через власний смартфон за допомогою "Терміналу" та технологія платіжних NFC-міток, що роблять безготівкові платежі зручними та доступними для мікробізнесу", — нагадали у банку.

Раніше в ПриватБанку вже анонсували такий крок, проте не було відомо, на який рівень планується опустити ставку еквайрингу. Продиктовано ж нововведення зниженням граничних розмірів ставок комісії інтерчейндж платіжними системами.

Нагадаємо, що 17 травня Національний банк підписав з Visa та Mastercard меморандум, який передбачав, що ті мають знизити ці ставки через два тижні після отримання дозволу Антимонопольного комітету до рівня не більше 1,2%, з 1 липня 2022 року – до рівня не більше 1%, а з 1 липня 2023 року року – до рівня трохи більше 0,9%.

АМКУ надав відповідний дозвіл 11 листопада. Відповідно, з 26 листопада нововведення почали застосовувати Visa та Mastercard.

Джерело фото: Depositphotos