У Придністров'ї пролунали два вибухи: підірвано вежі зв'язку

У Придністров'ї прогриміли два вибухи: підірвано вежі зв'язку
Фото: прес-центр МВС самопроголошеного невизнаного Придністров'я

Вночі на території радіотелецентру "Маяк" у Григоріопольському районі приблизно за 20 км від українського кордону із самопроголошеним невизнаним Придністров'ям прогриміли вибухи.

Ми продовжуємо воювати з окупантом на інформаційному фронті, надаючи виключно перевірену інформацію та аналітику.
Війна позбавила нас можливості заробляти, просимо Вашої підтримки.
Підтримати delo.ua

Про це повідомляє інформаційне агентство "ТСВ" так званого Придністров'я.

Зазначається, що рано-вранці 26 квітня в селищі Маяк Григоріопольського району прогриміли два вибухи: перший о 6:40, другий о 7:05.

"Сьогодні вночі у селищі Маяк Григоріопольського району сталися вибухи. Інформація підтверджена. Повідомляється про дві підірвані вишки зв'язку", — йдеться у повідомленні.

До місця події негайно були направлені правоохоронці та аварійні служби.

За даними на 9 ранку відомо, що з ладу виведено дві найпотужніші антени: одна мегаватна, друга напівмегаватна. Обидві ретранслювали пропагандистське радіо РФ.

Ніхто зі співробітників ПРТС та місцевих жителів не постраждав.

Нагадаємо, що близько 17:00 понеділка у будівлі Міністерства державної безпеки самопроголошеного невизнаного Придністров'я, розташованому на розі вулиць Манойлова та Карла Маркса в центральній частині Тирасполя, сталося кілька   вибухів.

Як повідомили у Міністерстві внутрішніх справ самопроголошеної республіки, які постраждали в результаті інциденту, немає, а постріли, за попередніми даними, були зроблені з ручного протитанкового гранатомета.

При цьому у Молдові назвали метою обстрілу створення "приводу для загострення ситуації".

Зазначимо при цьому, що 22 квітня заступник командувача військ Центрального військового округу Росії Рустам Міннекаєв заявив про нові цілі російського вторгнення в Україну, серед яких назвав окупацію півдня України та забезпечення виходу в Придністров'я, де нібито "також зазначаються факти утиску російськомовного населення".

В Офісі президента назвали це "офіційним підтвердженням наміру на скоєння військових злочинів з масовими вбивствами мирних громадян".