Російська "дочка" Google оголосила про банкрутство

Російська "дочка" Google оголосила про банкрутство

Російська дочірня компанія американської корпорації Google подала до суду заяву про власне банкрутство. Про це повідомляють росЗМІ з посиланням на інформацію, розміщену у картотеці арбітражних справ.

Адаптуйте бізнес-стратегію до сучасних викликів разом з управлінцями «Біосфера», Ajax, Bolt, Prom.ua, Uklon та ще понад 60 топових компаній
13 грудня на GET Business Festival отримайте перевірені стратегії залучення інвестицій для бізнесу, просування продукту онлайн та цифровізації бізнесу.
Забронювати участь

У компанії пояснили своє рішення неможливістю виконувати грошові зобов'язання, вимоги про виплату вихідної допомоги та про виплату зарплат працівникам. Ще одна причина – немає можливості виплачувати обов'язкові платежі у встановлений термін.

Зазначимо, що Google почав поступово згортати бізнес у РФ після вторгнення російської армії до України. Компанія підтримує український народ у боротьбі проти російської агресії та надала Україні вже $55 млн допомоги. Також компанія виділила $10 млн на боротьбу із фейками про війну Росії в Україні

Наприкінці травня ряд російських інтернет-провайдерів отримали від Google повідомлення про відключення серверів, що прискорюють завантаження сервісів компанії. Йдеться про Google Global Cache, а саме про розірвання договорів на їхнє обслуговування, повідомив пошуковий гігант.

Раніше того ж місяця Google оголосив, що закриває свій офіс у Росії, оскільки після арешту банківського рахунку не може продовжувати роботу.