НБУ курс:

USD

41,24

-0,00

EUR

43,47

-0,00

Готівковий курс:

USD

41,66

41,60

EUR

44,20

44,00

"Прозорро.Продажі" співпрацюватимуть з ПУМБом у сфері факторингу для МСБ

"Прозорро.Продажі" співпрацюватимуть з ПУМБом у сфері факторингу для МСБ
Фото: Facebook/prozorro.sale

Держкомпанія "Прозорро.Продажі", що займається продажем публічних активів на онлайн-аукціонах, домовилася з Першим українським міжнародним банком про співпрацю в питаннях факторингу, йдеться у її повідомленні.

Відкрийте нові горизонти для вашого бізнесу: стратегії зростання від ПриватБанку, Atmosfera, ALVIVA GROUP, Bunny Academy та понад 90 лідерів галузі.
12 грудня на GET Business Festival дізнайтесь, як оптимізувати комунікації, впроваджувати ІТ-рішення та залучати інвестиції для зростання бізнесу.
Забронювати участь

Зазначається, що за допомогою нового сервісу, який буде реалізовано в електронній торговій системі "Прозорро.Продажі", постачальники зможуть отримати рівні умови для укладання угод з продажу прав вимоги та залучення фінансування.

Це покликано забезпечити прозорість, доступність та ефективність фінансових послуг для малого та середнього бізнесу. Сервіс факторингу має стати альтернативним джерелом фінансування для підприємців та допомогти зміцнити цифрову інфраструктуру держзакупівель. Втім, подробиці меморандуму, який уклали ПУМБ та "Прозорро.Продажі", не наводяться.

Зазначимо, що про запуск сервісу факторингу, тобто беззаставного фінансування закупівель або продажу товарів чи послуг з відстрочкою платежу, держкомпанія оголосила 12 вересня. Завдяки ньому бізнес зможе оперативно отримувати гроші для покриття поточних витрат, інвестицій у подальший розвиток чи масштабування виробництва.

Вже 24 вересня було оголошено про укладення меморандуму щодо запуску факторингу між "Прозорро.Продажами" та державним Ощадбанком. В свою чергу, ПУМБ є приватним банком: 100%-ним його власником є Рінат Ахметов.

Нагадаємо також, що торік в Україні було запущено програму "Доступний факторинг", яка полегшує доступ бізнесу до оборотних коштів та дозволяє проводити закупівлі і продаж товарів з відстрочкою платежу та компенсацією державою ставки на рівні 13%. За даними Міністерства економіки, ним скористалися вже 24 компанії на загальну суму понад 371 мільйон гривень.