Компанія ВАТ Україна запускає виробництво стіків в Україні

Компанія ВАТ Україна запускає виробництво стіків в Україні

Компанія побудувала новий цех на Прилуцькій тютюновій фабриці

 

Ми продовжуємо воювати з окупантом на інформаційному фронті, надаючи виключно перевірену інформацію та аналітику.
Війна позбавила нас можливості заробляти, просимо Вашої підтримки.
Підтримати delo.ua

На правах реклами.

gloтм призначений для повнолітніх споживачів нікотиновмісної продукції

BAT Україна продовжує інвестувати в українську економіку незважаючи на те, що деякі глобальні компанії обмежують виробництво в країні через воєнний стан. Компанія розпочала поступове перенесення виготовлення стіків 1 формату "Демі"  в Україну. Унікальність інвестиційного проєкту полягає в тому, що Прилуцька тютюнова фабрика стала однією з небагатьох виробництв ВАТ у світі, де випускаються стіки для glo™ та інших ТВЕН.

Компанія збільшила штат Прилуцької фабрики на 30 робочих місць та побудувала новий цех для забезпечення особливих кліматичних умов, що необхідні для виробництва. Стіки створюються як у наявних підрозділах фабрики (виробництва фільтропаличок та тютюновий цех), так і у новозбудованій дільниці ТВЕН із високошвидкісною автоматизованою лінією з можливістю виготовляти орієнтовно 36 000 пачок за годину.

Технологія виробництва ТВЕН та вимоги до суміжних процесів регламентуються глобальними стандартами Групи ВАТ, тому якість залишається однаково високого рівня в кожній країні виробництва. 

"Ми віримо у відновлення економіки й розвиток українського бізнесу та вважаємо за необхідне продовжувати заплановані інвестиції. Ми розпочали поступову локалізацію виробництва стіків для девайсів серії HYPER в Україні, і в 2022 році плануємо виробляти в Прилуках загалом 70% від річної потреби цього продукту. Ми надзвичайно пишаємося тим, що можемо забезпечити наших повнолітніх споживачів продуктом "Зроблено в Україні", що поєднує в собі найвищі світові стандарти якості та найпередовіші технології" – коментує Кахабер Бенідзе, генеральний директор ВАТ Україна.

1Тютюновмісні вироби для електричного нагрівання "(ТВЕН)".

ВАТ Україна – перше підприємство з іноземними інвестиціями в тютюновій галузі України, яке було засноване в 1993 році на базі Прилуцької тютюнової фабрики. Компанія входить до Групи ВАТ. В Україні портфель компанії включає такі міжнародні марки сигарет як Kent, Rothmans, Vogue, Dunhill, Lucky Strike, Capri, а також національну марку – Прилуки. Продукція ВАТ Україна експортується до Азербайджану, Узбекистану, Польщі, Угорщини, Румунії, Хорватії та Королівства Саудівської Аравії.

Більше інформації на сайті: http://www.bat.ua