Корпоративна англійська для ІТ компаній: переоцінена плюшка чи необхідність?

Корпоративна англійська для ІТ компаній: переоцінена плюшка чи необхідність?

Корпоративна англійська допомагає покращити бренд роботодавця. Це не єдиний бенефіт, який отримують IT-компанії, коли починають інвестувати в інгліш своїх співробітників. Solid English School розповідає, як корпоративна англійська впливає на бізнес, і як вони допомагають IT-компаніям організувати курси англійської мови онлайн для команди.

Ми продовжуємо воювати з окупантом на інформаційному фронті, надаючи виключно перевірену інформацію та аналітику.
Війна позбавила нас можливості заробляти, просимо Вашої підтримки.
Підтримати delo.ua

Навіщо компаніям навчати працівників інглішу

Англійська на роботі потрібна для спілкування з колегами й клієнтами. Особливо, якщо це стосується українських IT-компаній, що працюють на західний ринок. Що краще команда та замовники розумітимуть один одного, то менше помилок буде в роботі, відповідно, менше часу піде на їхнє виправлення.

На думку Філіпа Кур’яна*, радника зі стратегії та розвитку в ETS India, у фахівців, які володіють інглішем, розширюється доступ до інформації. Це означає, що у них більше можливостей підвищити кваліфікацію. Ще спеціалісти, які займаються продажами або спілкуються напряму з клієнтами, зможуть краще виконувати свою роботу – їм не доведеться думати, як донести свою думку й вони зможуть зосередитися на своїх прямих обов’язках. 

Як корпоративна англійська впливає на компанію

Якщо компанія обирає курси корпоративної англійської для працівників, то отримує й інші бенефіти:

 • Покращує бренд роботодавця, що важливо в українському IT-секторі, де в айтівців є вибір, чий оффер обрати.
 • Підлаштовує формат і програму занять, ставити цілі своїм співробітникам.
 • Закриває різні потреби. Наприклад, співробітники з різними обов’язками можуть вчитися за різними програмами й покращувати навички, що знадобляться їм у роботі. Так не лише вони встигатимуть більше, а й компанія поліпшить деякі HR-показники. Наприклад, зменшиться плинність кадрів, адже працівники отримуватимуть більше задоволення від роботи й відчуватимуть, що їх цінують тощо.

Окрім цього команда теж отримує свої переваги:

 • не треба оплачувати курси з власної кишені;
 • уроки простіше узгодити з робочим графіком;
 • знання можна одразу застосовувати в роботі.

Як Solid English School допомагає організувати навчання

Solid English School пропонує курси корпоративного інглішу для компаній, що хочуть підвищити імідж працівників, залучити іноземних клієнтів та партнерів і розширити свою діяльність. Ми пропонуємо п’ять напрямків навчання: 

 • IT English – технічна англійська для IT-фахівців;
 • Business Writing – навички письмової бізнес-комунікації;
 • Business Communication – розмовна англійська для працівників, які займаються продажами, ведуть переговори з клієнтами та керують проєктами;
 • Speaking Course – покращення вимови, розуміння різних акцентів та культурних особливостей колег з інших країн;
 • Native Teacher – навчання зі сертифікованим native teacher, що допоможе подолати мовний бар’єр і поставити вимову.

Школа англійської мови Solid (https://solid.com.ua/) створює програму навчання на корпоративних курсах на основі запиту компанії й кожного окремого співробітника. На безплатній консультації з менеджером можна розповісти, для чого компанії інгліш, і ми подумаємо, як найкраще задовольнити вашу потребу. А завдяки автоматизованим процесам ви отримаєте прозору звітність про те, як іде навчання. У нас вже є досвід роботи з такими IT-компаніями як Playtika, Sitecore, Oxtech, Clockwise, ITOP1000, Nordcurrent, Agov agency, Itomych studio, M2E, Phonexa.