- Тип
- She Congress 2024
- Категорія
- Здоровʼя
- Дата публікації
- Змінити мову
- Читать на русском
У Teva вказали на необхідність інтегрувати підтримку здоров'я у стратегічні плани відновлення України
Основою добробуту країни є фізичне та ментальне здоров’я її громадян, без якого неможливий розвиток економіки. Тому дуже важливо інтегрувати підтримку їхнього здоров'я в стратегічні плани відновлення України.
На цьому акцентувала увагу директорка по персоналу міжнародної фармацевтичної компанії Teva в Україні Лілія Дубас під час SHE Congress 2024 у Києві, повідомляє Delo.ua.
"Ментальне здоров'я є рушійною силою відновлення та розвитку нації. Психічне благополуччя у сучасному бізнес-середовищі має дуже велике значення. Без нього неможливий подальший розвиток компаній та економіки, адже добробут нації будується на добробуті кожної окремої людини", - переконана вона.
Дубас зауважила, що Teva, як одна з найбільших міжнародних фармацевтичних компаній, кожного дня забезпечує потреби мільйонів пацієнтів у якісних лікарських засобах.
"Купуючи в аптеці таблетки від головного болю, люди ніколи не задумуються про те, що за медичним препаратом стоїть кропітка робота сотні професіоналів", - підкреслила директорка по персоналу Teva в Україні.
Вона наголосила, що фізичне та ментальне здоров’я впливає на роботу кожної окремої людини, на її працездатність, а отже і на загальні показники виробництва конкретного підприємства, і як наслідок - загалом на економіку всієї країни.
"Якщо хтось в компанії хворіє, то цей вірус буде ширитися. І я кажу не лише про, наприклад, респіраторне захворювання, але й про погане психічне самопочуття, про знервованість, яка також може впливати й на інших співробітників. Поганий настрій шириться далі, люди його підхоплюють", - зауважила Дубас.
ДОВІДКА:
Teva (ТОВ "Тева Україна") – найбільша міжнародна фармацевтична компанія в Україні та один з трьох лідерів українського фармацевтичного ринку.
Компанія об’єднує більше 400 співробітників. Портфоліо Teva нараховує понад 600 генеричних та оригінальних лікарських засобів, які застосовуються у більшості ключових терапевтичних напрямів.
Зауважимо, фармацевтичний ринок України демонструє значне зростання у першому півріччі 2024 року, незважаючи на низку викликів. Так, продажі зросли на 19% у грошовому вираженні, хоча в натуральному показнику збільшення склало лише 3%.
За прогнозами експертів, до кінця 2024 року фармринок України може зрости на 18,6% у грошовому вираженні та на 2% у натуральному.