Так званий голова Федерації боксу Кирило Шевченко виїхав до Чорногорії через зв’язки з російським картелем, — ЗМІ

Так званий голова Федерації боксу Кирило Шевченко виїхав до Чорногорії через зв’язки з російським картелем, — ЗМІ

Кирило Шевченко, який відповідно до держреєстру очолює Федерацію боксу України, ймовірно, покинув Україну через зв’язки з російською наркомафією - повідомляють ЗМІ

Адаптуйте бізнес-стратегію до сучасних викликів разом з управлінцями «Біосфера», Ajax, Bolt, Prom.ua, Uklon та ще понад 60 топових компаній
13 грудня на GET Business Festival отримайте перевірені стратегії залучення інвестицій для бізнесу, просування продукту онлайн та цифровізації бізнесу.
Забронювати участь

За даними видання, 29 грудня 2022 року Кирило Шевченко перетнув пункт пропуску Шегині на україно-польському кордоні і виїхав до Чорногорії. Із собою він нібито вивіз 5 млн доларів готівкою. За кордоном Шевченко перебуває й досі.

Виїзду з України передувало затримання 23 грудня 2022 року співробітниками департамента боротьби із наркозлочинністю двох членів наркоугруповання, що збували заборонені пігулки на території України, а гроші переводили в Росію. Як повідомляли у Нацполіції, "бізнес" організував 38-річний уродженець Донеччини, який отримав громадянство РФ і наразі мешкає в Ростові-на-Дону. У зловмисників вилучено понад 365 тисяч заборонених псевдоефедринових пігулок, з яких можна виготовити до 36 кг метамфетаміну. Орієнтовна вартість наркотиків за цінами "чорного" ринку — понад 10 млн грн. Також вилучено мобільні телефони, банківські картки, долари та російські рублі.

За даними видання, серед затриманих був Олександр Щипцов. Журналісти опублікували фотографію затримання. Він — уродженець Росії, нібито перебуває у розшуку Інтерполу. Його називають правою рукою Єгора Буркина (Левченко) — засновника російського наркосиндикату "Химпром", що розгорнув в Україні величезну мережу із розповсюдження синтетичних наркотиків.

Затримання Щипцова

За інформацією видання, розвивати цю мережу росіянам допомагав Кирило Шевченко та наближений до нього адвокат Андрій Циганков. Шевченко міг виїхати з України, щоб убезпечити себе від затримання. Циганков тим часом, вказує видання, задіяв зв’язки у правоохоронних органах, аби "відкупити" поплічника.

Нагадаємо, ЗМІ пов’язують Шевченка із кримінальними колами Києва, що у 1990-х кришували вуличну торгівлю. Очолював київську міську федерацію боксу. Має зв’язки з кадирівцями. У 2020 році Шевченко запросив в Україну з Чечні двох дитячих тренерів з боксу Рустама Чичаєва та Валіда Айдамірова. Вони виявилися силовиками, наближеними до гауляйтера Чечні Рамзана Кадирова.