Застосунок по оренді житла bird запустився в Харкові, Дніпрі та Одесі: скільки коштує зняти квартиру

bird
Незабаром також буде запущено bird телеграм бот, який буде доступний і для Android користувачів

Додаток для оренди квартир bird розширює свою географію і відтепер працює в Одесі, Дніпрі та Харкові.

Адаптуйте бізнес-стратегію до сучасних викликів разом з управлінцями «Біосфера», Ajax, Bolt, Prom.ua, Uklon та ще понад 60 топових компаній
13 грудня на GET Business Festival отримайте перевірені стратегії залучення інвестицій для бізнесу, просування продукту онлайн та цифровізації бізнесу.
Забронювати участь

Про це повідомляє пресслужба"ЛУН".

Зазначається, що серед цих трьох міст мільйонників в контексті оренди квартир найдорожчим є Дніпро, а найдешевшим — Харків.

"Цікаво, що ціни на квартири суттєво відрізняються в кожному з міст, а також мають тенденцію до частих змін. У Дніпрі, наприклад, ціни ростуть, у Харкові – падають. Це насамперед повʼязано з попитом, активними обстрілами міст, сезонністю та загальною стабілізацією ринку", - зазначають в "ЛУН".

Там нагадують, що Харків зазнав великих руйнувань та обстрілів, які досі продовжуються, в Одесі ще більше зруйновано туристичний сезон, що відповідно знизило рівень заробітків містян. Дніпро за часи повномасштабної війни став одним з найбільших хабів для військових та волонтерів, а також прийняв в себе велику частку внутрішньо переміщених осіб. Це спричиняє високий попит на оренду, результатом чого є високі ціни.

Яка медіана вартості оренди

Харків

1-кімнатна квартира – 4 000 грн

2-кімнатна квартира – 6 000 грн

3-кімнатна квартира – 7 500 грн

Одеса

1-кімнатна квартира – 7 500 грн

2-кімнатна квартира – 10 000 грн

3-кімнатна квартира – 15 000 грн

Дніпро

1-кімнатна квартира – 11 000 грн

2-кімнатна квартира – 17 000 грн

3-кімнатна квартира – 17 700 грн

Про додаток bird

Bird — український застосунок зі штучним інтелектом, де всі обʼєкти розміщені на 3D мапі. Має 500 000 користувачів у App Store із рейтингом додатка 4.9 балів та входить у ТОП 10 українських застосунків.

Головна перевага bird — зручна карта, на якій і відбувається весь пошук квартир для оренди, допоміжні фільтри, а також big data та статистика цін.

Навіть ті користувачі, що жодного разу не були в місті, легко можуть зрозуміти, де знаходяться центральні чи спальні райони. Зручні фільтри допомагають відсортувати квартири за квадратурою, вибрати новобудови або будинки старого житлового фонду.

Штучний інтелект видаляє з сервісу дублікати — головні вороги у пошуку житла для оренди. Таким чином користувачі витрачають менше часу на здогадки, переглядають вони реальну квартиру чи вже тричі продубльований і не актуальний варіант.

Також доступна функція «бабусин ремонт», що відфільтрує житло за інтерʼєром та меблями, а також є можливість перевірити, чи дозволяє орендар проживати з дітьми та тваринами.

Для зручності в додатку доступна можливість клацнути на район, аби побачити оголошення тільки в ньому або ж власноруч обвести якусь конкретну вулицю, де в першу чергу цікавить оренда житла, переглянути наявні варіанти та підписатись на оновлення. Таким чином користувач отримуватиме сповіщення про нові квартири, що зʼявлятимуться саме у цьому районі.

Незабаром також буде запущено bird телеграм бот, який буде доступний і для Android користувачів.

Завантажити додаток можна тут.

Зауважимо, восени 2023 року вартість оренди житла у Києві продовжує зростати. У наступному році тенденція зростання вартості оренди ймовірно продовжиться. Головними факторами будуть обмежена пропозиція, а також поступове повернення людей з заходу України. Тоді як в західних областях ціни можуть знизитися через скорочення попиту. Детальніше про це читайте в статті “Без новобудов вартість оренди зростатиме. Як зміниться ринок оренди нерухомості у 2024 році”, опублікованій на Delo.ua.