Точка У

Точка У

Україна знаходиться у ключовій точці своєї історії, у точці неповернення. Так, ми не повернемося до “тюрми народів”, до комплексу меншовартості, до хибної, нав’язаної нам картини світу імперського та радянського зразків. Ми вже понад 30 років проживаємо новітню історію України, але саме зараз нам довелося дійсно ототожнити себе з Україною, якщо дозволите, розставити всі точки над “У”. Так, бо кожен з нас сьогодні учень. Чиновникам, підприємцям, громадянам - усім доводиться вивчати складні уроки й буквально за лічені місяці засвоювати те, на що мали б піти десятки років. Багато чого переосмислюється у лічені дні. Змінюється модель поведінки влади, бізнесу, окремих громадян та того суспільства, яке ми усі складаємо. 

У авіації є поняття точки прийняття рішення, після проходження  якої пілот вже не має права зупиняти машину, а зобов’язаний будь що йти на злет. Ми маємо злітати. Причому швидко й вертикально вгору, як ті ракети, що наводять страху на наших ворогів. 

У редакційному спецпроєкті “Точка У” давайте подивимось на те, що ми усі зробили за останні півроку для перемоги та для майбутнього нашої країни та які уроки нам довелося вивчити. Подивимося й зробимо ще більше. 

Все буде Україна!  З Днем Незалежності!

 

26 серпня чекайте на продовження спецпроекту!!! Вашій увазі пропонуємо Корпоративний корпус — ренкінг компаній, які підтримують Україну у тилу та на фронті. 

9 матеріалів
Корпоративний корпус: ренкінг компаній, які підтримують Україну в тилу і на фронті
Категорія
Економіка

Корпоративний корпус: ренкінг компаній, які підтримують Україну в тилу і на фронті

Український бізнес став ще одним фактором неочікуваної обороноздатності України. Невідомо, на що там сподівався кремлівський фюрер з його гауляйтерами, але українські підприємці й кроку не зробили назад. Навіть, коли ворог спалював найближчі міста-супутники Києва та намагався поцілити у найбільші підприємства українських «мільйонників». Сотні мільйонів доларів та десятки тисяч людей, які узяли до рук зброю — це внесок національного бізнесу в перемогу.