НБУ курс:

USD

41,24

-0,00

EUR

43,47

-0,00

Готівковий курс:

USD

41,66

41,60

EUR

44,20

44,00

NASA скорочує свій персонал у РФ

NASA скорочує свій персонал у РФ
Знак NASA в космічному центрі Кеннеді, мис Канаверал, Флорида, США. Фото: ua.depositphotos.com

Національне управління США з аеронавтики та дослідження космосу (NASA) скорочує свій персонал у Російській Федерації.

Відкрийте нові горизонти для вашого бізнесу: стратегії зростання від ПриватБанку, Atmosfera, ALVIVA GROUP, Bunny Academy та понад 90 лідерів галузі.
12 грудня на GET Business Festival дізнайтесь, як оптимізувати комунікації, впроваджувати ІТ-рішення та залучати інвестиції для зростання бізнесу.
Забронювати участь

Про це заявила заступник голови NASA Пем Мелрой, повідомляє SpaceNews.

За її словами, скорочення персоналу в Росії спричинене повномасштабним вторгненням військ РФ в Україну.

"Ми трохи стурбовані становищем наших співробітників у РФ. Одним із результатів цього є скорочення персоналу в Росії",  розповіла вона.

При цьому представник NASA зазначила, що космічний відомство має чимало варіантів дій.

Який саме буде обраний у тій чи іншій ситуації, залежить від рішення партнерів.

Згідно з інформацією посольства та консульства США в РФ, NASA представлено в Росії декількома відділеннями, розташованими в Москві та області, включаючи офіси при посольстві США, у Зірковому містечку, в Центрі управління польотами, а також при Російському космічному агентстві (Роскосмос).

Московський офіс штаб-квартири NASA при посольстві США (NMLO) представляє всі програми та офіси американської космічної агенції в Росії.  

Раніше Європейське космічне агентство (ESA) відмовилося від подальшої співпраці з Роскосмосом щодо місії ExoMars через російське вторгнення в Україну.

Зокрема, Урядова рада ESA на засіданні в Парижі оцінила ситуацію в Україні та одноголосно визнала неможливість поточної співпраці з Роскосмосом щодо місії марсоходу ExoMars.

Запуск російсько-європейського апарату ExoMars було заплановано на 2022 рік. Місія повинна була шукати доказів існування життя на Марсі.

Джерело фото: ua. depositphotos. com