У ПриватБанка через суд забрали будівлю вартістю майже 90 млн грн

У ПриватБанка через суд забрали будівлю вартістю майже 90 млн грн

Центральний апеляційний господарський суд Дніпра 24 лютого ухвалив рішення, яким остаточно позбавив державний ПриватБанк права власності на будинок у Дніпрі вартістю 86 мільйонів гривень.

Ми продовжуємо воювати з окупантом на інформаційному фронті, надаючи виключно перевірену інформацію та аналітику.
Війна позбавила нас можливості заробляти, просимо Вашої підтримки.
Підтримати delo.ua

Про це 24 березня повідомив керівник судового спрямування ПриватБанку, адвокат Олег Лазовський, передає прес-служба фінустанови.

"Незважаючи на запровадження в Україні військового стану та пряму загрозу життю учасників процесу, у судовому засіданні 24 лютого було відхилено клопотання банку про відкладення розгляду справи та залишено без задоволення апеляцію держбанку на рішення господарського суду Дніпропетровської області у справі № 904/5314/20", — підкреслили у ПриватБанку.

Уточнюємо, що судовий процес у цій справі тривав із 2014 року. Тоді суд визнав договір, згідно з яким ПриватБанк купив цей будинок у Дніпрі, недійсним. Держбанк подав апеляцію. Центральний апеляційний господарський суд фактично виніс рішення щодо цього позову 24 лютого не на користь банку, а повідомив про нього лише 12 березня, надіславши ПриватБанку листа електронною поштою.

У фінустанові зазначають, що через початок війни ПриватБанк подав клопотання, попросивши перенести розгляд справи, однак у суді заявили, що в Дніпрі наразі немає бойових дій, тому, на їхню думку, немає сенсу переносити засідання.

У банку не погоджуються з рішенням суду і мають намір його повторно оскаржити.

"Ми оскаржимо це незаконне судове рішення у Верховному суді, і, впевнений, справедливість переможе. Така ситуація абсолютно не нормальна і неприйнятна у воєнний час, коли державний ПриватБанк робить все можливе для забезпечення безперервної роботи для фінансової стабільності України та фінансової безпеки кожного українця", — наголосив Лазовський.

Уточнюємо, що друга сторона конфлікту не прокоментувала рішення суду.

Фото: ua.depositphotos.com