НБУ курс:

USD

41,29

+0,03

EUR

43,47

--0,10

Готівковий курс:

USD

41,60

41,55

EUR

44,05

43,81

Після початку повномасштабної війни українці почали користуватися Telegram у 8 разів більше - дослідження

Після початку повномасштабної війни українці почали користуватися Telegram у 8 разів більше - дослідження
Фото: depositphotos

Telegram продовжує набирати популярності серед українців, ставши їхньою новою повсякденною звичкою.

Відкрийте нові горизонти для вашого бізнесу: стратегії зростання від ПриватБанку, Atmosfera, ALVIVA GROUP, Bunny Academy та понад 90 лідерів галузі.
12 грудня на GET Business Festival дізнайтесь, як оптимізувати комунікації, впроваджувати ІТ-рішення та залучати інвестиції для зростання бізнесу.
Забронювати участь

Якщо раніше середньостатистичний користувач приділяв Telegram 5 хвилин на день, то від лютого цей показник виріс до 40 хвилин на день. Про це свідчать дані дослідження Kantar CMeter.

Так, згідно з результатами квітневого рейтингу мобільних додатків Telegram приріс аудиторією +5% та збільшивши своє охоплення серед користувачів смартфонів в Україні.

За цей період, час користування месенджером збільшився у 8 разів. Найактивніше застосунком Telegram користувалися в період з 28 лютого до 6 березня. Під час найгострішої фази військового вторгнення, українці присвячували Telegram до 1 години часу щоденно. На кінець квітня показник зменшився – до 30 хвилин на день.

Головний методолог Kantar Україна Антон Пігіда пояснює популярність додатка трьома факторами: 

  1. Нині це один з найбільш зручних способів для отримання новин про поточну ситуацію: з’явилося безліч новинних Telegram-каналів, а також власні урядові Telegram — канали, які були впроваджені для інформування населення.
  2. В перші дні вторгнення переважна більшість українців використовували месенджер за його основним призначенням – підтримка зв’язку та контактів з усіма своїми родичами, друзями та колегами. 
  3. Telegram слугував одним з перших додатків для підтримки зв’язку з тими, хто був вимушений бігти закордон.

Нагадаємо, що Twitter боротиметься з фейками про війну в Україні.